SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Lekáreň u Štefánika, s.r.o.
- IČO46841156
- DIČ2023601118
- IČ DPHSK2023601118
- NACE7311 · Reklamné agentúry
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
359k €
Zisk -33k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
359k €
↘ -64.0% YoY
EBITDA · 2025
-30k €
Čistý zisk · 2025
-33k €
Aktíva spolu
89k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
4
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 359k € | -30k € | -33k € | 89k € | RUZ závierka |
| 2024 | 998k € | -35k € | -41k € | 231k € | RUZ závierka |
| 2023 | 875k € | -17k € | -19k € | 243k € | RUZ závierka |
| 2022 | 634k € | -44k € | -46k € | 195k € | RUZ závierka |
| 2021 | 507k € | -31k € | -33k € | 210k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 359 tis. € | 998 tis. € | 875 tis. € | 634 tis. € | 507 tis. € | 549 tis. € |
| EBITDA | -30 tis. € | -35 tis. € | -17 tis. € | -44 tis. € | -31 tis. € | -9 tis. € |
| EBITDA marža | -8.2 % | -3.5 % | -2 % | -6.9 % | -6.2 % | -1.6 % |
| Čistý zisk | -33 tis. € | -41 tis. € | -19 tis. € | -46 tis. € | -33 tis. € | -11 tis. € |
| Aktíva spolu | 89 tis. € | 231 tis. € | 243 tis. € | 195 tis. € | 210 tis. € | 190 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rastislav Hodas
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Milan Chovanec
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Milan Vrúbel
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Rastislav Hodas | Konateľ | 2015-02-01 | — |
| Mgr. Milan Vrúbel | Konateľ | 2015-02-01 | — |
| Ing. Alica Jančíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2024-08-09 | 2024-12-23 |
| Ing. Jaroslav Jančík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | 2024-08-08 |
| Ing. Jaroslav Jančík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-03-14 | 2022-05-20 |
| Ing. Rastislav Hodas | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-03-14 | 2022-10-17 |
| JUDr. Milan Chovanec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-03-14 | 2022-10-17 |
| Mgr. Milan Vrúbel | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-03-14 | 2022-05-20 |
| Ing. Jaroslav Jančík | Konateľ | 2015-02-01 | 2023-04-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Milan Vrúbel
Milan Chovanec
Rastislav Hodas
Jaroslav Jančík
Milan VrúbelPEP
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Lekáreň u Štefánika, s.r.o.RPO
Sídlo
M.R.Štefánika 822/11
Vznik
2012-09-25 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46841156RPO
DIČ
2023601118FS
IČ DPH
SK2023601118 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK7811110000001187169002FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-01-13 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-12-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-02-17 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2021-12-13 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2021-01-18 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lekáreň u Štefánika, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46841156/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46841156/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46841156", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →