SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 TEXELHOF s. r. o.

  • IČO46836306
  • DIČ2023604396
  • IČ DPHSK2023604396
  • NACE6290

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6290.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 60/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2021 286k € Zisk -127k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2021
286k €
↗ +135.8% YoY
EBITDA · 2021
-127k €
Čistý zisk · 2021
-127k €
Aktíva spolu
258k €
Zamestnanci
0
Kredit
C· 60/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 17 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 104k 208k 315k 2017 2018 2019 2020 2021
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2021 286k € -127k € -127k € 258k € RUZ závierka
2020 121k € -20k € -21k € 271k € RUZ závierka
2019 104k € -32k € -34k € 312k € RUZ závierka
2018 87k € -47k € -48k € 191k € RUZ závierka
2017 127k € 19k € 16k € 185k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202120202019201820172016
Tržby286 tis. €121 tis. €104 tis. €87 tis. €127 tis. €70 tis. €
EBITDA-127 tis. €-20 tis. €-32 tis. €-47 tis. €19 tis. €-35 tis. €
EBITDA marža-44.3 %-16.9 %-31.2 %-53.6 %14.7 %-50.2 %
Čistý zisk-127 tis. €-21 tis. €-34 tis. €-48 tis. €16 tis. €-49 tis. €
Aktíva spolu258 tis. €271 tis. €312 tis. €191 tis. €185 tis. €137 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Robert Pál
Od 2013-03-27
RP
Konateľ
Robert Pál
Od 2013-02-15
IF
Konateľ
Ing. František Denner
Od 2012-09-20
Do 2013-03-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. František Denner Konateľ 2012-09-20 2013-02-15
Ing. František Denner Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-09-20 2013-03-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TEXELHOF s. r. o.RPO
Sídlo
Obchodná 35
Vznik
2012-09-20 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46836306RPO
DIČ
2023604396FS
IČ DPH
SK2023604396 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK5211000000002927892867FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TEXELHOF s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46836306/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46836306/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46836306",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →