SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 UNISOL SLOVAKIA s.r.o.
- IČO46832343
- DIČ2023607784
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Horné Pršany, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 87/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
13k €
Zisk 3 307 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
13k €
↗ +81.5% YoY
EBITDA · 2025
3 766 €
Čistý zisk · 2025
3 307 €
Aktíva spolu
4 241 €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 39 €
Kredit
A· 87/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13k € | 3 766 € | 3 307 € | 4 241 € | RUZ závierka |
| 2024 | 7 046 € | 73 € | 72 € | 796 € | RUZ závierka |
| 2023 | 9 808 € | 163 € | 27 € | 4 074 € | RUZ závierka |
| 2022 | 9 397 € | 306 € | 260 € | 8 640 € | RUZ závierka |
| 2021 | 9 910 € | 317 € | 124 € | 5 124 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 13 tis. € | 7 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA | 4 tis. € | 73 € | 163 € | 306 € | 317 € | 734 € |
| EBITDA marža | 29.5 % | 1 % | 1.7 % | 3.3 % | 3.2 % | 6.3 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 72 € | 27 € | 260 € | 124 € | 234 € |
| Aktíva spolu | 4 tis. € | 796 € | 4 tis. € | 9 tis. € | 5 tis. € | 23 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
TS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Smutný
JS
Konateľ
Ján Smutný
TS
Konateľ
Tomáš Smutný
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Tomáš Smutný | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-09-19 | 2022-06-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
UNISOL SLOVAKIA s.r.o.RPO
Sídlo
Horné Pršany 27
Vznik
2012-09-19 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46832343RPO
DIČ
2023607784FS
NACE
4100
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Horné Pršany
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-05-27 | Krajský súd v Banskej Bystrici | Zmluva o prenájme a servise kobercov "čistiaca zóna". | 319 € |
| 2023-11-15 | Správny súd v Banskej Bystrici | Zmluva o prenájme a servise kobercov "Čistiaca zóna" | 26 € |
| 2021-09-15 | Krajský súd v Banskej Bystrici | Zmluva o prenájme a servise kobercov "Čistiaca zóna" | 13 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNISOL SLOVAKIA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46832343/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46832343/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46832343", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →