🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - Petržalka · SK

EMS RACING SLOVAKIA s. r. o.

IČO46823671DIČ2023596036NACE3811 · Zber nie nebezp.odpaduEST.2012 · 14r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · E · 28/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Politicky exponovaná osoba v štatutári · Daňové nedoplatky · 376 firiem zdieľa adresu
BonitaE · 28/100
E
28/100
Vysoké riziko · krátke platobné termíny.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2016
6.33mil. €
↗ +30.9% YoY
EBITDA · 2016
11k €
Čistý zisk · 2016
8 024 €
Aktíva spolu
453k €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 28/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 4.5 mil. €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 376 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
28 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EMS RACING SLOVAKIA s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 5M 7M 2014 2015 2016
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2016 6.33 mil. € 11k € 8 024 € 453k € RUZ závierka
2015 4.84 mil. € 12k € 8 416 € 864k € RUZ závierka
2014 2.84 mil. € 13k € 9 157 € 133k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka201620152014
Tržby6.33 M €4.84 M €2.84 M €
EBITDA11 tis. €12 tis. €13 tis. €
EBITDA marža0.2 %0.2 %0.4 %
Čistý zisk8 tis. €8 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu453 tis. €864 tis. €133 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

GT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gábor Turczer
Od 2017-01-05
VS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Veronika Szabóné Kovács
Od 2017-01-05
ZM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zsolt Molnár
Od 2017-01-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Gábor Turczer Konateľ 2016-12-12
Veronika Szabóné Kovács Konateľ 2016-12-12
Zsolt Molnár Konateľ 2016-12-12
Michal Sukop Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-02-20 2017-01-04
Peter Ambrúz Konateľ 2012-12-27 2017-01-04
Peter Ambrúz Konateľ 2012-12-27 2016-12-12
Martin Husár Konateľ 2012-09-13 2012-12-27
Martin Husár Konateľ 2012-09-13 2013-02-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
EMS RACING SLOVAKIA s. r. o.RPO
Sídlo
Betliarska 12
Vznik
2012-09-13 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46823671RPO
DIČ
2023596036FS
NACE
3811 · Zber nie nebezp.odpadu
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - Petržalka
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46823671/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46823671/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46823671",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.