SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HASTIA FOOD, s. r. o.
- IČO46784535
- DIČ2023590052
- NACE4633 · Veľkoobch.s mlieč.prod.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s mlieč.prod..
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2019
16.86 mil. €
Zisk 92k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2019
16.86mil. €
↗ +6.8% YoY
EBITDA · 2019
197k €
Čistý zisk · 2019
92k €
Aktíva spolu
1.7mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
501k €
Dlh zdravotnej poisťovne
390 €
Dlh sociálnej poisťovne
1 381 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
376 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 16.86 mil. € | 197k € | 92k € | 1.7 mil. € | RUZ závierka |
| 2018 | 15.79 mil. € | 360k € | 239k € | 1.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2017 | 11.63 mil. € | 101k € | 39k € | 1.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2016 | 8.26 mil. € | 177k € | 110k € | 962k € | RUZ závierka |
| 2015 | 4.38 mil. € | 70k € | 34k € | 684k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 16.86 M € | 15.79 M € | 11.63 M € | 8.26 M € | 4.38 M € | 5.02 M € |
| EBITDA | 197 tis. € | 360 tis. € | 101 tis. € | 177 tis. € | 70 tis. € | 52 tis. € |
| EBITDA marža | 1.2 % | 2.3 % | 0.9 % | 2.1 % | 1.6 % | 1 % |
| Čistý zisk | 92 tis. € | 239 tis. € | 39 tis. € | 110 tis. € | 34 tis. € | — |
| Aktíva spolu | 1.70 M € | 1.10 M € | 1.33 M € | 962 tis. € | 684 tis. € | 512 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JV
Konateľ
JUDr. Vladimír Bačík
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Hubík
PC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Chlusta
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Chlusta | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-10-05 | 2014-04-23 |
| Peter Chlusta | Konateľ | 2013-09-20 | 2021-05-26 |
| Peter Chlusta | Konateľ | 2013-09-20 | 2020-08-04 |
| Peter Chlusta | Konateľ | 2013-09-20 | 2020-06-10 |
| Milan Hubík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-05-07 | 2020-06-10 |
| Milan Hubík | Konateľ | 2013-04-04 | 2020-06-10 |
| Milan Hubík | Konateľ | 2013-04-04 | 2020-08-04 |
| Milan Hubík | Konateľ | 2013-04-04 | 2021-05-26 |
| Moritz Sageder | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-08-17 | 2013-05-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
HASTIA FOOD, s. r. o.RPO
Sídlo
Betliarska 12
Vznik
2012-08-17 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46784535RPO
DIČ
2023590052FS
NACE
4633 · Veľkoobch.s mlieč.prod.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-03-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo | Dohoda 19/21/51A/7 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa § 51a | 5 904 € |
| 2017-01-31 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo | Dohoda 1/2017/§54/(50+) o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovného miesta pre znevýhodnených UoZ vo veku 50 rokov a viac v rámci národného projektu Chceme byť aktívni ns trhu práce (50+) | 5 613 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HASTIA FOOD, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46784535/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46784535/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46784535", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →