SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 NOAD s.r.o.
- IČO46767860
- DIČ2023577666
- IČ DPHSK2023577666
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Košice - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
756k €
↗ +393.8% YoY
EBITDA · 2024
266k €
Čistý zisk · 2024
172k €
Aktíva spolu
3.23mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 7 380 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
59 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 756k € | 266k € | 172k € | 3.23 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 153k € | -120k € | -223k € | 2.44 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 98k € | -147k € | -248k € | 2.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 228k € | 3 152 € | -124k € | 2.43 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 551k € | 139k € | 39k € | 1.85 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 756 tis. € | 153 tis. € | 98 tis. € | 228 tis. € | 551 tis. € | 368 tis. € |
| EBITDA | 266 tis. € | -120 tis. € | -147 tis. € | 3 tis. € | 139 tis. € | 107 tis. € |
| EBITDA marža | 35.2 % | -78.4 % | -149.4 % | 1.4 % | 25.2 % | 29 % |
| Čistý zisk | 172 tis. € | -223 tis. € | -248 tis. € | -124 tis. € | 39 tis. € | 23 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.23 M € | 2.44 M € | 2.51 M € | 2.43 M € | 1.85 M € | 1.58 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JM
Konateľ
Jozef Marcin
AD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Dobrota
SK
Konateľ
Stanislav Kurilak
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Andrej Dobrota | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-06-05 | 2021-08-17 |
| Viliam Nováček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-07-01 | 2016-12-23 |
| Andrej Šimko | Konateľ | 2015-06-20 | 2016-08-04 |
| JUDr. Andrej Šimko | Konateľ | 2015-06-20 | 2022-10-17 |
| JUDr. Andrej Šimko | Konateľ | 2015-06-20 | 2022-10-21 |
| Stanislav Kurilak | Konateľ | 2015-06-20 | 2017-06-27 |
| Viliam Nováček | Konateľ | 2015-06-20 | 2016-12-15 |
| Viliam Nováček | Konateľ | 2015-06-20 | 2016-12-23 |
| Martin Joščák | Konateľ | 2012-07-25 | 2015-06-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martin Joščák
Jozef Marcin
Stanislav Kurilak
Andrej Šimko
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
NOAD s.r.o.RPO
Sídlo
Štefánikova 26
Vznik
2012-07-25 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46767860RPO
DIČ
2023577666FS
IČ DPH
SK2023577666 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK3911000000002942463956FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-09-07 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Košice | Dohoda o spoločnom užívaní lesnej cesty č. 721/2018-130 | 15k € |
| 2022-04-27 | Košice Región Turizmus | Zmluva o poskytnutí dotácie č. 05064/2022/ORR-14480 | 7 380 € |
| 2019-10-31 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Košice | Nájomná zmluva č.788/2019/160 | 4 500 € |
| 2016-07-11 | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Košice | Dohoda o určení výšky a spôsobe poskytnutia náhrady za obmedzenie vlastníckych práv č.1200/2016 | 2 613 € |
| 2019-07-04 | LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Košice | Dohoda o urovnaní dlžného nájomného a spôsob jej úhrady č.756/2019-130 | 1 230 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NOAD s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46767860/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46767860/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46767860", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →