SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JLO Consulting, s.r.o.

  • IČO46761551
  • DIČ2023579778
  • IČ DPHSK2023579778
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
257k €
↘ -58.9% YoY
EBITDA · 2025
27k €
Čistý zisk · 2025
-1 098 €
Aktíva spolu
193k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 128k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 302k 603k 914k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 257k € 27k € -1 098 € 193k € RUZ závierka
2024 626k € 31k € 628 € 168k € RUZ závierka
2023 831k € 87k € 53k € 209k € RUZ závierka
2022 402k € 50k € 36k € 133k € RUZ závierka
2021 181k € 8 339 € 2 823 € 68k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby257 tis. €626 tis. €831 tis. €402 tis. €181 tis. €254 tis. €
EBITDA27 tis. €31 tis. €87 tis. €50 tis. €8 tis. €27 tis. €
EBITDA marža10.6 %4.9 %10.5 %12.5 %4.6 %10.7 %
Čistý zisk-1 tis. €628 €53 tis. €36 tis. €3 tis. €22 tis. €
Aktíva spolu193 tis. €168 tis. €209 tis. €133 tis. €68 tis. €120 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Zuzana Lott
Od 2022-10-05
MZ
Konateľ
Mgr. Zuzana Lott
Od 2014-07-31
MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Zuzana Lott
Od 2014-09-12
Do 2022-10-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Juraj Lott Konateľ 2012-08-03 2014-09-11
Mgr. Juraj Lott Konateľ 2012-08-03 2014-07-31
Mgr. Juraj Lott Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-08-03 2014-09-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Zuzana Lott
od 2021-02-11
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JLO Consulting, s.r.o.RPO
Sídlo
Trnavská cesta 159/30
Vznik
2012-08-03 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46761551RPO
DIČ
2023579778FS
IČ DPH
SK2023579778 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4411000000002928880083FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 128k € celková hodnota 2025-11-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-11-07 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o dielo 116k €
2020-09-09 Štatistický úrad SR Mandátna zmluva 77k €
2021-04-09 Štatistický úrad SR Mandátna zmluva 69k €
2025-08-26 Slovenská inovačná a energetická agentúra* Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti 12k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JLO Consulting, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46761551/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46761551/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46761551",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →