AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 Reinoo, a. s.

  • IČO46742999
  • DIČ2023550111
  • IČ DPHSK2023550111
  • LEI097900CAKA0000101728
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Akciová spoločnosť, registrovaná 2012, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 3.46 mil. € Zisk 203k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3.46mil. €
↗ +0.2% YoY
EBITDA · 2024
495k €
Čistý zisk · 2024
203k €
Aktíva spolu
3.09mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
3
Σ 53k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 66 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3.46 mil. € 495k € 203k € 3.09 mil. € RUZ závierka
2023 3.46 mil. € 733k € 349k € 3.03 mil. € RUZ závierka
2022 2.8 mil. € 460k € 165k € 2.99 mil. € RUZ závierka
2021 3.79 mil. € 308k € 87k € 4.56 mil. € RUZ závierka
2020 3.04 mil. € 124k € -294k € 9.21 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3.46 M €3.46 M €2.80 M €3.79 M €3.04 M €417 tis. €
EBITDA495 tis. €733 tis. €460 tis. €308 tis. €124 tis. €73 tis. €
EBITDA marža14.3 %21.2 %16.4 %8.1 %4.1 %17.6 %
Čistý zisk203 tis. €349 tis. €165 tis. €87 tis. €-294 tis. €-5 tis. €
Aktíva spolu3.09 M €3.03 M €2.99 M €4.56 M €9.21 M €12.42 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Člen dozorného orgánu
Michaela Koňušiak
Od 2022-10-15
Člen dozorného orgánu
Andrej Šoltýs
Od 2020-01-01
MK
člen predstavenstva
Miroslav Korniet
Od 2020-01-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Renáta Dubcová Člen dozorného orgánu 2012-07-05
Milan Dubec predseda predstavenstva 2012-07-05
Michaela Mizerová Člen dozorného orgánu 2022-10-15 2024-12-09
Andrea Václavíková Člen dozorného orgánu 2020-01-01 2022-10-14
Andrea Václavíková Člen dozorného orgánu 2020-01-01 2022-10-31
Marta Surovčáková Člen dozorného orgánu 2016-05-25 2019-12-31
Marta Surovčáková Člen dozorného orgánu 2016-05-25 2020-01-17
Marek Václavík člen 2015-07-16 2020-06-08
Marek Václavík člen 2015-07-16 2020-05-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Reinoo, a. s.RPO
Sídlo
Poštová 1
Vznik
2012-07-05 · 14 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
46742999RPO
DIČ
2023550111FS
IČ DPH
SK2023550111 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000101728GLEIF
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK1811000000002922879161FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 53k € celková hodnota 2023-05-31 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-11-08 Mesto Žilina Zámenná zmluva 43k €
2015-08-20 SR - Okresný úrad Žilina Kúpna zmluva 16k €
2023-05-31 Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí pomoci formou voucher poukážky na procesný audit 9 600 €
2022-07-27 Mesto Žilina Zmluva o spolupráci pri realizácii stavby "Úprava komunikácie Poštová a jej dopravného napojenia" v katastrálnom území Žilina 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Reinoo, a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46742999/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46742999/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46742999",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →