SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ViOn - REALITY, s.r.o.
- IČO46725784
- DIČ2023547768
- IČ DPHSK2023547768
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Zlaté Moravce, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
410k €
Zisk 46k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
410k €
↘ -58.4% YoY
EBITDA · 2024
231k €
Čistý zisk · 2024
46k €
Aktíva spolu
4.51mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 1 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 410k € | 231k € | 46k € | 4.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 986k € | 44k € | -105k € | 4.47 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.98 mil. € | 299k € | 133k € | 4.83 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 331k € | 89k € | -42k € | 4.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 367k € | 302k € | 177k € | 4.36 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 410 tis. € | 986 tis. € | 1.98 M € | 331 tis. € | 367 tis. € | 488 tis. € |
| EBITDA | 231 tis. € | 44 tis. € | 299 tis. € | 89 tis. € | 302 tis. € | 320 tis. € |
| EBITDA marža | 56.2 % | 4.5 % | 15.1 % | 26.8 % | 82.3 % | 65.6 % |
| Čistý zisk | 46 tis. € | -105 tis. € | 133 tis. € | -42 tis. € | 177 tis. € | 181 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.51 M € | 4.47 M € | 4.83 M € | 4.36 M € | 4.36 M € | 4.36 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Ondrejka
VO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Viliam Ondrejka
IM
Konateľ
Ing. Martin Ondrejka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Martin Ondrejka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-12-12 | 2021-11-23 |
| Ing. Martin Ondrejka | Konateľ | 2015-10-21 | 2019-10-14 |
| Viliam Ondrejka | Konateľ | 2012-06-23 | 2015-10-21 |
| Viliam Ondrejka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-06-23 | 2021-11-23 |
| Viliam Ondrejka | Konateľ | 2012-06-23 | 2015-11-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ViOn - REALITY, s.r.o.RPO
Sídlo
Továrenská 64
Vznik
2012-06-23 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46725784RPO
DIČ
2023547768FS
IČ DPH
SK2023547768 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Zlaté Moravce
Krajina
SK
IBAN
SK9802000000003257753853FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-03-25 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR | Zmluva o poskytnutí dotácie zo štátneho rozpočtu prostredníctvom rozpočtu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pre oblasť športu | 1 mil. € |
| 2022-06-02 | Mesto Zlaté Moravce | Kúpna zmluva na prevod stavebných objektov | 1 € |
| 2024-09-05 | Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | ZMLUVA č.: 6/1000219613 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ViOn - REALITY, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46725784/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46725784/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46725784", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →