SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 FOR KASTE s. r. o. v likvidácii v likvidácii

  • IČO46717293
  • DIČ2023538473
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 7020.

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 6 599 € Zisk 19k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
6 599 €
↘ -97.1% YoY
EBITDA · 2025
22k €
Čistý zisk · 2025
19k €
Aktíva spolu
100k €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Tato firma je v likvidácii. Právny subjekt sa zatvára; nové záväzky obvykle nie sú vymáhateľné.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Likvidácia
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 44 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 89k 177k 268k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 6 599 € 22k € 19k € 100k € RUZ závierka
2024 225k € -516k € -537k € 80k € RUZ závierka
2023 244k € 88k € 66k € 646k € RUZ závierka
2022 206k € 71k € 52k € 598k € RUZ závierka
2021 195k € 44k € 28k € 561k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby7 tis. €225 tis. €244 tis. €206 tis. €195 tis. €207 tis. €
EBITDA22 tis. €-516 tis. €88 tis. €71 tis. €44 tis. €41 tis. €
EBITDA marža329.6 %-229.1 %36.2 %34.6 %22.8 %20 %
Čistý zisk19 tis. €-537 tis. €66 tis. €52 tis. €28 tis. €27 tis. €
Aktíva spolu100 tis. €80 tis. €646 tis. €598 tis. €561 tis. €529 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

KC
Likvidátor
Katarína CSÁNYIOVÁ
Od 2025-08-23
AC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anna CSÁNYI
Od 2024-11-08
KC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Karol CSÁNYI
Od 2024-11-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Katarína CSÁNYIOVÁ Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2024-11-08
Karol CSÁNYI Konateľ 2024-10-31
Katarína CSÁNYIOVÁ Konateľ 2024-10-31
Ing. Karol Csányi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-12 2024-11-07
Ing. Karol Csányi Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-01-16 2022-08-11
Ing. Karol Csányi Konateľ 2012-12-12 2024-02-15
Ing. Karol Csányi Konateľ 2012-12-12 2024-11-07
Ing. Štefan Mihály Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-08-24 2013-01-15
Ing. Štefan Mihály Konateľ 2012-08-02 2013-01-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FOR KASTE s. r. o. v likvidáciiRPO
Sídlo
Metodova 3
Vznik
2012-06-21 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46717293RPO
DIČ
2023538473FS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-08-03 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov uzatvorená v zmysle § 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FOR KASTE s. r. o. v likvidácii nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46717293/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46717293/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46717293",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →