SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BRDN - LOM, s. r. o.

  • IČO46699805
  • DIČ2023553895
  • IČ DPHSK2023553895
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Čadca, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 131k € Zisk -13k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
131k €
↘ -90.5% YoY
EBITDA · 2025
7 375 €
Čistý zisk · 2025
-13k €
Aktíva spolu
238k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 12k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 502k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 131k € 7 375 € -13k € 238k € RUZ závierka
2024 1.38 mil. € 231k € 167k € 335k € RUZ závierka
2023 165k € 47k € 35k € 192k € RUZ závierka
2022 19k € -3 976 € -5 393 € 43k € RUZ závierka
2021 500 € -10k € -10k € 17k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby131 tis. €1.38 M €165 tis. €19 tis. €500 €12 tis. €
EBITDA7 tis. €231 tis. €47 tis. €-4 tis. €-10 tis. €3 tis. €
EBITDA marža5.6 %16.7 %28.3 %-21.5 %-2043.2 %29 %
Čistý zisk-13 tis. €167 tis. €35 tis. €-5 tis. €-10 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu238 tis. €335 tis. €192 tis. €43 tis. €17 tis. €26 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VU
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Urbánek
Od 2020-11-07
VU
Konateľ
Vladimír Urbánek
Od 2012-07-04
VU
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Urbánek
Od 2012-07-04
Do 2020-11-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Vladimír Urbánek
od 2017-10-18
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BRDN - LOM, s. r. o.RPO
Sídlo
Štúrova 1665/7
Vznik
2012-07-04 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46699805RPO
DIČ
2023553895FS
IČ DPH
SK2023553895 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Čadca
Krajina
SK
IBAN
SK6583300000002801637895FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 12k € celková hodnota 2025-12-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-12-17 Mesto Krásno nad Kysucou Kúpna zmluva 12k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BRDN - LOM, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46699805/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46699805/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46699805",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →