🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava-Petržalka · SK

AZ-MAN SK s. r. o.

IČO46688366DIČ2023548549NACE6920 · Účtovnícke činnostiEST.2012 · 14r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · D · 40/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky · 24 firiem zdieľa adresu
BonitaD · 40/100
D
40/100
Zvýšené riziko · odporúčaný rozšírený monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2019
41k €
EBITDA · 2019
-139k €
Čistý zisk · 2019
-140k €
Aktíva spolu
1.25mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 40/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 13k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 24 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
D
40 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AZ-MAN SK s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 770k 2M 2M 2015 2016 2017 2018 2019
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2019 41k € -139k € -140k € 1.25 mil. € RUZ závierka
2018 1 180 € 20 € 1.18 mil. € RUZ závierka
2017 2.12 mil. € 19k € 8 249 € 1.15 mil. € RUZ závierka
2016 800k € 11k € 7 470 € 1.56 mil. € RUZ závierka
2015 496k € 56k € 52k € 75k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka201920182017201620152014
Tržby41 tis. €2.12 M €800 tis. €496 tis. €51 tis. €
EBITDA-139 tis. €1 tis. €19 tis. €11 tis. €56 tis. €-1 tis. €
EBITDA marža-343.9 %0.9 %1.3 %11.2 %-2 %
Čistý zisk-140 tis. €20 €8 tis. €7 tis. €52 tis. €-1 tis. €
Aktíva spolu1.25 M €1.18 M €1.15 M €1.56 M €75 tis. €56 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Belan
Od 2017-11-16
VB
Konateľ
Vladimír Belan
Od 2014-12-08
MK
Konateľ
Michal Kozubík
Od 2012-06-21
Do 2014-12-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Michal Kozubík Konateľ 2012-06-21 2014-12-08
Michal Kozubík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-06-21 2014-12-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Vladimír Belan
od 2017-12-05
Jiří Zeman
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AZ-MAN SK s. r. o.RPO
Sídlo
Smolenická 3135/3
Vznik
2012-06-21 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46688366RPO
DIČ
2023548549FS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava-Petržalka
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46688366/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46688366/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46688366",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.