SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 RDB Agroforest s. r. o.
- IČO46687050
- DIČ2023539727
- IČ DPHSK2023539727
- NACE0119 · Pestov.ost.netrvác.plod.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Budča, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.ost.netrvác.plod..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
57k €
Zisk 60k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
57k €
↗ +168.2% YoY
EBITDA · 2025
91k €
Čistý zisk · 2025
60k €
Aktíva spolu
231k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57k € | 91k € | 60k € | 231k € | RUZ závierka |
| 2024 | 21k € | 40k € | 14k € | 243k € | RUZ závierka |
| 2023 | 18k € | 29k € | 4 303 € | 282k € | RUZ závierka |
| 2022 | 23k € | 25k € | 569 € | 297k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1 688 € | 25k € | 317 € | 323k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 57 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € | 23 tis. € | 2 tis. € | — |
| EBITDA | 91 tis. € | 40 tis. € | 29 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € |
| EBITDA marža | 160.7 % | 190.4 % | 159.1 % | 109.8 % | 1497.7 % | — |
| Čistý zisk | 60 tis. € | 14 tis. € | 4 tis. € | 569 € | 317 € | 236 € |
| Aktíva spolu | 231 tis. € | 243 tis. € | 282 tis. € | 297 tis. € | 323 tis. € | 346 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ML
Konateľ
Mgr. Lenka Pálešová
ML
Konateľ
Mgr. Lena Pálešová
AG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Adam Greksa
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Adam Greksa | Konateľ | 2012-05-31 | 2012-12-05 |
| Adam Greksa | Konateľ | 2012-05-31 | 2012-09-12 |
| Michaela Rybárová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-05-31 | 2012-12-05 |
| Michaela Rybárová | Konateľ | 2012-05-31 | 2012-12-05 |
| Michaela Rybárová | Konateľ | 2012-05-31 | 2012-09-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jaroslav Kodada
Marek Kodada
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
RDB Agroforest s. r. o.RPO
Sídlo
Na Štepnici 354
Vznik
2012-05-31 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46687050RPO
DIČ
2023539727FS
IČ DPH
SK2023539727 · aktívneFS
NACE
0119 · Pestov.ost.netrvác.plod.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Budča
Krajina
SK
IBAN
SK7283300000002003144148FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-06-05 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k nehnuteľným veciam č. 4817/15 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RDB Agroforest s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46687050/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46687050/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46687050", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →