AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 City-Arena a.s.

  • IČO46682848
  • DIČ2023536779
  • IČ DPHSK2023536779
  • NACE6832 · Správa nehnuteľností

Akciová spoločnosť, registrovaná 2012, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.11mil. €
↘ -22.5% YoY
EBITDA · 2024
-4.9mil. €
Čistý zisk · 2024
-6.58mil. €
Aktíva spolu
21.88mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 518k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.11 mil. € -4.9 mil. € -6.58 mil. € 21.88 mil. € RUZ závierka
2023 1.43 mil. € 794k € -990k € 31.13 mil. € RUZ závierka
2022 976k € 2.18 mil. € -669k € 32.68 mil. € RUZ závierka
2021 877k € 2.57 mil. € -701k € 34.15 mil. € RUZ závierka
2020 907k € 507k € -1.42 mil. € 35.86 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.11 M €1.43 M €976 tis. €877 tis. €907 tis. €982 tis. €
EBITDA-4.90 M €794 tis. €2.18 M €2.57 M €507 tis. €-831 tis. €
EBITDA marža-442.8 %55.7 %223.2 %293.2 %55.9 %-84.6 %
Čistý zisk-6.58 M €-990 tis. €-669 tis. €-701 tis. €-1.42 M €-3.19 M €
Aktíva spolu21.88 M €31.13 M €32.68 M €34.15 M €35.86 M €41.38 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Predseda predstavenstva
Ing. Arch. Pavol Adamec
Od 2024-09-16
IJ
Člen predstavenstva
Ing. Jozef Čechovič
Od 2024-09-16
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. JUDr. Natália Horváthová
Od 2024-09-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Juraj Poór Člen predstavenstva 2024-09-16
Ing. Martin Poór Člen dozorného orgánu 2024-09-16
Michal Pethő Člen dozorného orgánu 2024-09-16
PhDr. Vladimír Poór Člen dozorného orgánu 2024-09-16
Ing. Miroslav Janček Člen predstavenstva 2024-09-16 2025-02-18
Ing. Miroslav Janček Člen predstavenstva 2024-09-16 2025-01-24
Ing. JUDr. Natália Horváthová Člen dozorného orgánu 2019-11-19 2024-10-15
Ing. JUDr. Natália Horváthová Člen dozorného orgánu 2019-11-19 2024-09-16
Ing. Martin Poór Člen dozorného orgánu 2019-11-19 2024-09-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Natália Horváthová
od 2017-08-01
Martin Poór
od 2017-08-01
Vladimír Poór
od 2017-08-01
Edita Poórová
od 2017-08-01
Pavol Adamec
od 2023-02-03 · do 2024-02-21
Peter NáhlikPEP
od 2018-02-19 · do 2020-02-10
Daniela Náhliková
od 2018-02-19 · do 2020-02-10
Rudolf Trella
od 2017-08-01 · do 2018-02-19
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
City-Arena a.s.RPO
Sídlo
Kapitulská 5
Vznik
2012-05-23 · 14 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
46682848RPO
DIČ
2023536779FS
IČ DPH
SK2023536779 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK1981200000008685212060FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-09-11 Fakultná nemocnica Trnava Darovacia zmluva 10k €
2016-07-21 Trnavská teplárenská, a.s. Zmluva o nájme nebytových priestorov 879 €
2016-07-21 Trnavská teplárenská, a.s. Zmluva o nájme nebytových priestorov 687 €
2021-05-03 Trnavská teplárenská, a.s. Uznanie záväzku dlžníka a dohoda o úhrade dlžnej sumy v splátkach 0 €
2021-03-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava D O H O D A číslo: 21/08/54E/519 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
City-Arena a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46682848/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46682848/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46682848",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →