🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK

POWERING, s. r. o.

IČO46671242DIČ2023517309IČ DPHSK2023517309NACE4664 · Veľkoob.s textil.stroj.EST.2012 · 14r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 97/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 97/100
A+
97/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.98mil. €
↗ +6.4% YoY
EBITDA · 2025
347k €
Čistý zisk · 2025
244k €
Aktíva spolu
2.18mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 97/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
97 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
POWERING, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.98 mil. € 347k € 244k € 2.18 mil. € RUZ závierka
2024 3.74 mil. € 545k € 415k € 1.14 mil. € RUZ závierka
2023 1.85 mil. € 169k € 119k € 773k € RUZ závierka
2022 1.42 mil. € 54k € 36k € 394k € RUZ závierka
2021 756k € 12k € 3 933 € 502k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.98 M €3.74 M €1.85 M €1.42 M €756 tis. €567 tis. €
EBITDA347 tis. €545 tis. €169 tis. €54 tis. €12 tis. €38 tis. €
EBITDA marža8.7 %14.6 %9.1 %3.8 %1.5 %6.7 %
Čistý zisk244 tis. €415 tis. €119 tis. €36 tis. €4 tis. €33 tis. €
Aktíva spolu2.18 M €1.14 M €773 tis. €394 tis. €502 tis. €443 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-11-10 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3Bpodľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Eduard Tuna
Od 2023-03-10
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Daniela Tunová
Od 2023-03-03
ID
Konateľ
Ing. Daniela Tunová
Od 2014-06-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Eduard Tuna Konateľ 2014-06-13
Eduard Tuna Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-03-03 2023-03-09
Eduard Tuna Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-06-26 2023-03-02
Ing. Daniela Tunová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-06-26 2023-03-02
Eduard Tuna Konateľ 2014-06-13 2023-03-02
Ing. Ivo Hlisnikovský Konateľ 2012-05-12 2014-06-13
Ing. Ivo Hlisnikovský Konateľ 2012-05-12 2014-06-25
Ing. Ivo Hlisnikovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-05-12 2014-06-25
PaedDr. Jana Hlisnikovská Konateľ 2012-05-12 2014-06-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Eduard Tuna
od 2021-03-18
Daniela Tunová
od 2021-03-18
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
POWERING, s. r. o.RPO
Sídlo
Družicová 3223/1
Vznik
2012-05-12 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46671242RPO
DIČ
2023517309FS
IČ DPH
SK2023517309 · aktívneFS
NACE
4664 · Veľkoob.s textil.stroj.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK5175000000004028550360FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46671242/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46671242/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46671242",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.