AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 PROGROUPE sediment removal a.s.
- IČO46658769
- DIČ2023507959
- IČ DPHSK2023507959
- NACE4291 · Výstavba vodných diel
Akciová spoločnosť, registrovaná 2012, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Výstavba vodných diel, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.34mil. €
↗ +1.0% YoY
EBITDA · 2024
271k €
Čistý zisk · 2024
196k €
Aktíva spolu
505k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
5
Σ 189k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.34 mil. € | 271k € | 196k € | 505k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.32 mil. € | 39k € | 12k € | 1.07 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.57 mil. € | 11k € | -48k € | 1.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.13 mil. € | -63k € | -78k € | 1.11 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 269k € | -3 673 € | -5 632 € | 146k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.34 M € | 2.32 M € | 1.57 M € | 1.13 M € | 269 tis. € | 412 tis. € |
| EBITDA | 271 tis. € | 39 tis. € | 11 tis. € | -63 tis. € | -4 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA marža | 11.6 % | 1.7 % | 0.7 % | -5.6 % | -1.4 % | 2.9 % |
| Čistý zisk | 196 tis. € | 12 tis. € | -48 tis. € | -78 tis. € | -6 tis. € | 10 tis. € |
| Aktíva spolu | 505 tis. € | 1.07 M € | 1.09 M € | 1.11 M € | 146 tis. € | 207 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Člen predstavenstva
Ing. Matej Béreš
TŠ
Člen dozorného orgánu
Tomáš Šuverík
IA
Člen dozorného orgánu
Ing. Alexander Gazsi
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marek Béreš | Predseda predstavenstva | 2013-11-01 | — |
| Ing. Martin Hamran | Člen dozorného orgánu | 2013-11-01 | — |
| Mgr. Matej Sočuvka | Podpredseda predstavenstva | 2013-11-01 | — |
| Ing. Matej Béreš | Člen dozorného orgánu | 2023-01-17 | 2023-09-12 |
| Ing. Matej Béreš | Člen dozorného orgánu | 2023-01-17 | 2023-08-31 |
| Ing. Alexander Gazsi | Člen dozorného orgánu | 2022-12-27 | 2023-03-20 |
| Ing. Martin Hamran | Člen dozorného orgánu | 2022-12-27 | 2023-03-20 |
| Ing. Matej Béreš | Člen predstavenstva | 2022-12-27 | 2023-03-20 |
| Ing. Matej Béreš | Člen predstavenstva | 2022-12-27 | 2023-01-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marek Béreš
Matej Sočuvka
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PROGROUPE sediment removal a.s.RPO
Sídlo
Vrábeľská 6
Vznik
2012-05-01 · 14 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
46658769RPO
DIČ
2023507959FS
IČ DPH
SK2023507959 · aktívneFS
NACE
4291 · Výstavba vodných diel
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
LT143250065070712644FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-09-24 | Bratislavský samosprávny kraj | Zmluva o dielo | 171k € |
| 2024-08-19 | Bratislavský samosprávny kraj | Zmluva o dielo | 18k € |
| 2018-03-28 | Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) | Zmluva o spolupráci | 2 500 € |
| 2024-09-06 | Mesto Bojnice | Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo | 0 € |
| 2024-07-19 | Mesto Bojnice | Zmluva o dielo | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROGROUPE sediment removal a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46658769/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46658769/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46658769", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →