SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HYDINA SK s.r.o. v konkurze v konkurze
- IČO46645454
- DIČ2023515054
- IČ DPHSK2023515054
- NACE1011 · Spracov.a konzerv.mäsa
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Kežmarok, SK. Pôsobí v odvetví Spracov.a konzerv.mäsa, 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
7
Σ 30k €
Kredit
F· 0/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
340 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Účtovné závierky.
Auditované závierky pochádzajú zo slovenského registra RUZ (Register účtovných závierok). Pre túto firmu sme ešte nestiahli detail po rokoch — backfill zvyšných ~98 % SK firiem práve prebieha.
| — |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Katarína Kovalčíková
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MVDr. Hana Konkoľová
MP
Konateľ
MVDr. Pavol Konkoľ
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MVDr. Pavol Konkoľ | Konateľ | 2023-04-21 | 2024-11-06 |
| Jakub Konkoľ | Konateľ | 2022-03-22 | 2023-04-28 |
| Jakub Konkoľ | Konateľ | 2022-03-22 | 2023-04-21 |
| Ing. Katarína Kovalčíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-02-29 | 2022-05-25 |
| Katarína Kovalčíková | Konateľ | 2018-05-09 | 2022-07-12 |
| Katarína Kovalčíková | Konateľ | 2018-05-09 | 2022-03-22 |
| Klaudia Balvanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-10-12 | 2020-02-28 |
| Klaudia Konkoľová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-08-27 | 2016-10-11 |
| MVDr. Hana Konkoľová | Konateľ | 2012-04-24 | 2018-05-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Katarína Kovalčíková
Klaudia Balvanová
Hana Konkoľová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
HYDINA SK s.r.o. v konkurzeRPO
Sídlo
Slavkovská cesta 54/1468
Vznik
2012-04-24 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46645454RPO
DIČ
2023515054FS
IČ DPH
SK2023515054 · aktívneFS
NACE
1011 · Spracov.a konzerv.mäsa
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Kežmarok
Krajina
SK
IBAN
CZ6620100000002201522832FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-03-16 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042KE080053 | 1 mil. € |
| 2015-01-15 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. PR02534 | 200k € |
| 2023-03-24 | Základná škola s materskou školou Veľká Lomnica | Mäso, mäsové výrobky | 16k € |
| 2023-01-30 | Mesto Sabinov | Rámcová kúpna zmluva na dodávku potravín | 10k € |
| 2021-09-27 | Centrum pre deti a rodiny Spišská Belá | Zmluva o všeobecných nákupných podmienkach | 4 000 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HYDINA SK s.r.o. v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2024-10-04
Mestský súd Košice vo vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: HYDINA SK s.r.o., IČO: 46 645 454, so sídlom: Slavkovská cesta 54/1468, 060 01 Kežmarok, právne zastúpený: KVASŇOVSKÝ & PARTNERS-ADVOKÁTI s.r.o., IČO: 51 003 848, so sídlom Apollo Business Center II, blok A, Prievozská 4, 821 09 Bratislava, ktorého správcom podstaty je: JUDr. Stanislav Demčák, LL.M., IČO: 42 183 138, so sídlom kancelárie Bazova 6A, 821 08 Bratislava, zn. správcu: S1581, o výkone dohľadu súdom po konaní prvej schôdze v
bankruptcy
2024-07-09
Mestský súd Košice vo veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: HYDINA SK s.r.o., IČO: 46 645 454, so sídlom: Slavkovská cesta 54/1468, 060 01 Kežmarok, právne zastúpený: KVASŇOVSKÝ & PARTNERS-ADVOKÁTI s.r.o., IČO: 51 003 848, so sídlom Apollo Business Center II, blok A, Prievozská 4, 821 09 Bratislava, ktorého správcom podstaty je: JUDr. Stanislav Demčák, IČO: 42 183 138, so sídlom kancelárie Bazova 6A, 821 08 Bratislava, zn. správcu: S1581, o prevedení nespotrebovanej časti preddavku takto
bankruptcy
2024-06-24
Mestský súd Košice vo veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: HYDINA SK s.r.o. v konkurze, IČO: 46 645 454, so sídlom: Slavkovská cesta 54/1468, 060 01 Kežmarok, právne zastúpený: KVASŇOVSKÝ & PARTNERS-ADVOKÁTI s.r.o., IČO: 51 003 848, so sídlom Apollo Business Center II, blok A, Prievozská 4, 821 09 Bratislava, o návrhu správcu podstaty: JUDr. Stanislav Demčák, so sídlom kancelárie Bazova 6A, 821 08 Bratislava, zn. správcu: S1581, na priznanie paušálnej odmeny správcovi takto
bankruptcy
2024-01-04
Mestský súd Košice vo veci navrhovateľa - dlžníka: HYDINA SK s.r.o., so sídlom: Slavkovská cesta 54/1468, 060 01 Kežmarok, IČO: 46 645 454, právne zastúpený: KVASŇOVSKÝ & PARTNERS-ADVOKÁTI s.r.o., so sídlom Apollo Business Center II, blok A, Prievozská 4, 821 09 Bratislava, IČO: 51 003 848, o návrhu na vyhlásenie konkurzu takto
bankruptcy
2023-12-20
Mestský súd Košice v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: HYDINA SK s.r.o., so sídlom: Slavkovská cesta 54/1468, 060 01 Kežmarok, IČO: 46 645 454, právne zastúpený: KVASŇOVSKÝ& PARTNERS-ADVOKÁTI s.r.o., so sídlom Apollo Business Center II, blok A, Prievozská 4, 821 09 Bratislava, IČO: 51 003 848, o návrhu na vyhlásenie konkurzu, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46645454/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46645454/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46645454", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →