AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 PROPERTYKON a.s.
- IČO46633391
- DIČ2023517474
- IČ DPHSK2023517474
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Akciová spoločnosť, registrovaná 2012, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
111k €
Zisk -7 104 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
111k €
↘ -3.4% YoY
EBITDA · 2024
64k €
Čistý zisk · 2024
-7 104 €
Aktíva spolu
382k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
43 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 111k € | 64k € | -7 104 € | 382k € | RUZ závierka |
| 2023 | 115k € | 54k € | 730 € | 498k € | RUZ závierka |
| 2022 | 57k € | 4 672 € | -46k € | 378k € | RUZ závierka |
| 2021 | 48k € | 124 € | -46k € | 411k € | RUZ závierka |
| 2020 | 65k € | 45k € | 11k € | 368k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 111 tis. € | 115 tis. € | 57 tis. € | 48 tis. € | 65 tis. € | 74 tis. € |
| EBITDA | 64 tis. € | 54 tis. € | 5 tis. € | 124 € | 45 tis. € | 30 tis. € |
| EBITDA marža | 57.9 % | 47.6 % | 8.2 % | 0.3 % | 69.8 % | 40.4 % |
| Čistý zisk | -7 tis. € | 730 € | -46 tis. € | -46 tis. € | 11 tis. € | -13 tis. € |
| Aktíva spolu | 382 tis. € | 498 tis. € | 378 tis. € | 411 tis. € | 368 tis. € | 354 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MB
Člen dozorného orgánu
Matej Balažia
JM
Člen dozorného orgánu
JUDr. Michaela Řiháková Kojtalová
MK
Člen dozorného orgánu
Martina Kondrlíková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jozef Kondrlík | člen | 2012-04-19 | — |
| Timon Toth | Člen dozorného orgánu | 2024-10-03 | 2025-04-10 |
| Timon Toth | Člen dozorného orgánu | 2024-10-03 | 2025-04-04 |
| Blanka Hotová | Člen dozorného orgánu | 2012-04-19 | 2024-10-03 |
| Blanka Hotová | Člen dozorného orgánu | 2012-04-19 | 2024-10-09 |
| JUDr. Gabriel Havrilla | Člen dozorného orgánu | 2012-04-19 | 2024-10-03 |
| JUDr. Gabriel Havrilla | Člen dozorného orgánu | 2012-04-19 | 2024-10-09 |
| Mgr. Beáta Kartíková | Člen dozorného orgánu | 2012-04-19 | 2024-10-09 |
| Mgr. Beáta Kartíková | Člen dozorného orgánu | 2012-04-19 | 2024-10-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PROPERTYKON a.s.RPO
Sídlo
Letná 5
Vznik
2012-04-19 · 14 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
46633391RPO
DIČ
2023517474FS
IČ DPH
SK2023517474 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK6311000000002929874961FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROPERTYKON a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46633391/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46633391/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46633391", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →