SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LSS Company s. r. o.
- IČO46627707
- DIČ2023503801
- IČ DPHSK2023503801
- NACE6290
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Jakubov, SK. Pôsobí v odvetví 6290.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
182k €
Zisk 2 693 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
182k €
↗ +8.6% YoY
EBITDA · 2025
36k €
Čistý zisk · 2025
2 693 €
Aktíva spolu
131k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 182k € | 36k € | 2 693 € | 131k € | RUZ závierka |
| 2024 | 167k € | 25k € | 687 € | 143k € | RUZ závierka |
| 2023 | 148k € | 24k € | 875 € | 82k € | RUZ závierka |
| 2022 | 153k € | 25k € | 474 € | 128k € | RUZ závierka |
| 2021 | 113k € | 22k € | -448 € | 103k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 182 tis. € | 167 tis. € | 148 tis. € | 153 tis. € | 113 tis. € | 130 tis. € |
| EBITDA | 36 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € | 22 tis. € | 30 tis. € |
| EBITDA marža | 19.8 % | 15.2 % | 15.9 % | 16 % | 19.6 % | 23.4 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 687 € | 875 € | 474 € | -448 € | 8 tis. € |
| Aktíva spolu | 131 tis. € | 143 tis. € | 82 tis. € | 128 tis. € | 103 tis. € | 85 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lukáš Šimek
LŠ
Konateľ
Lukáš Šimek
LŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lukáš Šimek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Lukáš Šimek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-03-18 | 2022-05-23 |
| Lukáš Šimek | Konateľ | 2012-04-04 | 2024-05-20 |
| Lukáš Šimek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-04-04 | 2014-03-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
LSS Company s. r. o.RPO
Sídlo
Lúčna 592/3
Vznik
2012-04-04 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46627707RPO
DIČ
2023503801FS
IČ DPH
SK2023503801 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Jakubov
Krajina
SK
IBAN
SK1011000000002929874072FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-08-13 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Malacky | Dohoda číslo: 20/02/54E/1795 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 3B | 0 € |
| 2020-05-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Malacky | Dohoda č. 20/02/54E/1137 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“- Opatrenie č.3A | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LSS Company s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46627707/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46627707/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46627707", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →