SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SLOVPACK s.r.o.
- IČO46627235
- DIČ2023510929
- IČ DPHSK2023510929
- NACE1725
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Košice - mestská časť Juh, SK. Pôsobí v odvetví 1725, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
60k €
Zisk 401 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
60k €
↗ +1.3% YoY
EBITDA · 2024
13k €
Čistý zisk · 2024
401 €
Aktíva spolu
106k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
6
Σ 46k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
28 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 60k € | 13k € | 401 € | 106k € | RUZ závierka |
| 2023 | 60k € | 18k € | -12k € | 125k € | RUZ závierka |
| 2022 | 45k € | -7 930 € | -42k € | 153k € | RUZ závierka |
| 2021 | 189k € | 29k € | -8 439 € | 217k € | RUZ závierka |
| 2020 | 156k € | 5 174 € | -28k € | 237k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 60 tis. € | 60 tis. € | 45 tis. € | 189 tis. € | 156 tis. € | 177 tis. € |
| EBITDA | 13 tis. € | 18 tis. € | -8 tis. € | 29 tis. € | 5 tis. € | 280 € |
| EBITDA marža | 21.2 % | 30.3 % | -17.4 % | 15.2 % | 3.3 % | 0.2 % |
| Čistý zisk | 401 € | -12 tis. € | -42 tis. € | -8 tis. € | -28 tis. € | -13 tis. € |
| Aktíva spolu | 106 tis. € | 125 tis. € | 153 tis. € | 217 tis. € | 237 tis. € | 205 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Zub
JZ
Konateľ
Juraj Zub
JZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Zub
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Igor Marko | Konateľ | 2012-04-17 | 2019-03-18 |
| Igor Marko | Konateľ | 2012-04-17 | 2019-02-25 |
| Igor Marko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-04-17 | 2019-03-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SLOVPACK s.r.o.RPO
Sídlo
Jantárová 30
Vznik
2012-04-17 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46627235RPO
DIČ
2023510929FS
IČ DPH
SK2023510929 · aktívneFS
NACE
1725
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Juh
Krajina
SK
IBAN
SK0811000000002922874782FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-04-09 | Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny | o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chránenej dielne a na úhradu | 20k € |
| 2018-02-21 | Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny | o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chránenej dielne alebo | 19k € |
| 2017-10-04 | Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny | o poskytnutí príspevku na zriadenie chránenej dielne alebo chráneného pracoviska podľa § 56 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon o službách zamestnanosti“) | 12k € |
| 2026-03-19 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov | Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | 11k € |
| 2025-03-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 10k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SLOVPACK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46627235/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46627235/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46627235", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →