SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ESC sk s.r.o.

  • IČO46616560
  • DIČ2023478666
  • IČ DPHSK2023478666
  • NACE9521 · Oprava spotreb.elektr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Most pri Bratislave, SK. Pôsobí v odvetví Oprava spotreb.elektr., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 77/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 4.63 mil. € Zisk -37k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
4.63mil. €
↘ -15.4% YoY
EBITDA · 2025
8 260 €
Čistý zisk · 2025
-37k €
Aktíva spolu
770k €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 500 €
Kredit
B· 77/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
77 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 5M 8M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 4.63 mil. € 8 260 € -37k € 770k € RUZ závierka
2024 5.48 mil. € 86k € 5 680 € 967k € RUZ závierka
2023 5.88 mil. € 258k € 136k € 1.02 mil. € RUZ závierka
2022 6.88 mil. € 209k € 72k € 1.08 mil. € RUZ závierka
2021 6.98 mil. € 143k € 2 595 € 1.62 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby4.63 M €5.48 M €5.88 M €6.88 M €6.98 M €11.23 M €
EBITDA8 tis. €86 tis. €258 tis. €209 tis. €143 tis. €217 tis. €
EBITDA marža0.2 %1.6 %4.4 %3 %2 %1.9 %
Čistý zisk-37 tis. €6 tis. €136 tis. €72 tis. €3 tis. €56 tis. €
Aktíva spolu770 tis. €967 tis. €1.02 M €1.08 M €1.62 M €1.69 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Ondrej Mokrička
Od 2021-12-30
LA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lenka Astalošová
Od 2021-12-30
NA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Nikola Astaloš
Od 2021-12-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Lenka Astalošová Konateľ 2015-08-14
Nikola Astaloš Konateľ 2012-04-03
Bc. Ondrej Mokrička Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-06-20 2021-12-29
Lenka Astalošová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-06-20 2021-12-29
Nikola Astaloš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-04-03 2021-12-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ESC sk s.r.o.RPO
Sídlo
Pri tureckom kopci 797/7
Vznik
2012-04-03 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46616560RPO
DIČ
2023478666FS
IČ DPH
SK2023478666 · aktívneFS
NACE
9521 · Oprava spotreb.elektr.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Most pri Bratislave
Krajina
SK
IBAN
SK8402000000003174723851FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 500 € celková hodnota 2023-08-08 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-08-08 Obec Zálesie Zmluva o reklamnej a prezentačnej činnosti EXT_075/2023 500 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ESC sk s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46616560/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46616560/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46616560",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →