SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DAPAX s. r. o.
- IČO46599461
- DIČ2023508223
- NACE4730 · Maloobch.s pohon.látkami
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Malacky, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s pohon.látkami.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 48/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2022
417 €
Zisk 417 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2022
417 €
↘ -89.7% YoY
EBITDA · 2022
417 €
Čistý zisk · 2022
417 €
Aktíva spolu
87k €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 48/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1 588 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
28 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
48 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 417 € | 417 € | 417 € | 87k € | RUZ závierka |
| 2021 | 4 034 € | 6 657 € | 6 158 € | 86k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.39 mil. € | 18k € | -29k € | 82k € | RUZ závierka |
| 2019 | 2.44 mil. € | 64k € | 2 927 € | 554k € | RUZ závierka |
| 2018 | 2.74 mil. € | 106k € | 30k € | 871k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 417 € | 4 tis. € | 1.39 M € | 2.44 M € | 2.74 M € | 2.45 M € |
| EBITDA | 417 € | 7 tis. € | 18 tis. € | 64 tis. € | 106 tis. € | 67 tis. € |
| EBITDA marža | 100 % | 165 % | 1.3 % | 2.6 % | 3.9 % | 2.8 % |
| Čistý zisk | 417 € | 6 tis. € | -29 tis. € | 3 tis. € | 30 tis. € | 11 tis. € |
| Aktíva spolu | 87 tis. € | 86 tis. € | 82 tis. € | 554 tis. € | 871 tis. € | 890 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lýdia Mészárošová
DM
Konateľ
Daniel Mészároš
LM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lýdia Mészárošová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Daniel Mészároš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-04-05 | 2012-10-18 |
| Pavel Pernecký | Konateľ | 2012-04-05 | 2023-04-28 |
| Pavel Pernecký | Konateľ | 2012-04-05 | 2023-05-19 |
| Pavel Pernecký | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-04-05 | 2023-05-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
DAPAX s. r. o.RPO
Sídlo
Cesta mládeže 18
Vznik
2012-04-05 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46599461RPO
DIČ
2023508223FS
NACE
4730 · Maloobch.s pohon.látkami
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Malacky
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DAPAX s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46599461/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46599461/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46599461", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →