SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Kdelux s. r. o.
- IČO46576363
- DIČ2023457282
- IČ DPHSK2023457282
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
158k €
Zisk 8 677 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
158k €
↗ +16.9% YoY
EBITDA · 2024
11k €
Čistý zisk · 2024
8 677 €
Aktíva spolu
59k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 158k € | 11k € | 8 677 € | 59k € | RUZ závierka |
| 2023 | 135k € | 7 947 € | 7 400 € | 45k € | RUZ závierka |
| 2022 | 171k € | 2 357 € | 1 592 € | 53k € | RUZ závierka |
| 2021 | 182k € | 6 572 € | 4 782 € | 44k € | RUZ závierka |
| 2020 | 186k € | 452 € | -250 € | 26k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 158 tis. € | 135 tis. € | 171 tis. € | 182 tis. € | 186 tis. € | 233 tis. € |
| EBITDA | 11 tis. € | 8 tis. € | 2 tis. € | 7 tis. € | 452 € | -14 tis. € |
| EBITDA marža | 7 % | 5.9 % | 1.4 % | 3.6 % | 0.2 % | -5.9 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 7 tis. € | 2 tis. € | 5 tis. € | -250 € | -14 tis. € |
| Aktíva spolu | 59 tis. € | 45 tis. € | 53 tis. € | 44 tis. € | 26 tis. € | 38 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Jurčík
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marián Šustek
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Jurčík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marián Šustek | Konateľ | 2012-03-08 | — |
| Ing. Juraj Jurčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-03-08 | 2022-08-25 |
| Ing. Marián Šustek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-03-08 | 2022-05-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Juraj JurčíkPEP
Marián ŠustekPEP
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Kdelux s. r. o.RPO
Sídlo
Zlatovská 22
Vznik
2012-03-08 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46576363RPO
DIČ
2023457282FS
IČ DPH
SK2023457282 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK5709000000005052942377FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-10-04 | Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky | Dodatok č. 1 k dohode o úhradách za dodávky tepla, elektrickej energie a vody č. 18/2009/231 z 13. 03. 2009 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Kdelux s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46576363/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46576363/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46576363", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →