SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PM FORTIS s.r.o.
- IČO46565981
- DIČ2023439385
- IČ DPHSK2023439385
- NACE4754 · Maloobch.s el.dom.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s el.dom.zar..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.08 mil. €
Zisk 7 416 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.08mil. €
↗ +42.2% YoY
EBITDA · 2024
43k €
Čistý zisk · 2024
7 416 €
Aktíva spolu
355k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
93 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.08 mil. € | 43k € | 7 416 € | 355k € | RUZ závierka |
| 2023 | 762k € | 48k € | 26k € | 314k € | RUZ závierka |
| 2022 | 330k € | 44k € | 31k € | 217k € | RUZ závierka |
| 2021 | 303k € | 19k € | 14k € | 156k € | RUZ závierka |
| 2020 | 314k € | 11k € | 9 196 € | 175k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.08 M € | 762 tis. € | 330 tis. € | 303 tis. € | 314 tis. € | 639 tis. € |
| EBITDA | 43 tis. € | 48 tis. € | 44 tis. € | 19 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| EBITDA marža | 4 % | 6.3 % | 13.2 % | 6.2 % | 3.6 % | 2 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 26 tis. € | 31 tis. € | 14 tis. € | 9 tis. € | 6 tis. € |
| Aktíva spolu | 355 tis. € | 314 tis. € | 217 tis. € | 156 tis. € | 175 tis. € | 178 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Kováčik
MK
Konateľ
Michal Kováčik
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Kováčik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Radovan Kováčik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-05-23 | 2016-12-01 |
| Radovan Kováčik | Konateľ | 2013-04-18 | 2016-11-07 |
| Radovan Kováčik | Konateľ | 2013-04-18 | 2016-12-01 |
| Michal Kováčik | Konateľ | 2012-03-06 | 2013-05-22 |
| Michal Kováčik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-03-06 | 2013-05-22 |
| Michal Kováčik | Konateľ | 2012-03-06 | 2013-04-18 |
| Peter Kováčik | Konateľ | 2012-03-06 | 2020-07-02 |
| Peter Kováčik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-03-06 | 2020-07-08 |
| Peter Kováčik | Konateľ | 2012-03-06 | 2020-07-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PM FORTIS s.r.o.RPO
Sídlo
Zvolenská cesta 14
Vznik
2012-03-06 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46565981RPO
DIČ
2023439385FS
IČ DPH
SK2023439385 · aktívneFS
NACE
4754 · Maloobch.s el.dom.zar.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
HU22116000060000000198924708FS
Bankové účty
9 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PM FORTIS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46565981/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46565981/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46565981", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →