AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 Mäsokombinát Púchov, a.s.

  • IČO46549684
  • DIČ2023468678
  • IČ DPHSK2023468678
  • NACE1013 · Spracov.mäsových výr.

Akciová spoločnosť, registrovaná 2012, so sídlom v Púchov, SK. Pôsobí v odvetví Spracov.mäsových výr., 22 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-food
Tržby · 2024 39.54 mil. € Zisk 102k €
Zamestnanci 200–249 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
39.54mil. €
↗ +8.1% YoY
EBITDA · 2024
939k €
Čistý zisk · 2024
102k €
Aktíva spolu
10.2mil. €
Zamestnanci
200–249
CRZ zmluvy
22
Σ 2.1 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 14M 29M 43M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 39.54 mil. € 939k € 102k € 10.2 mil. € RUZ závierka
2023 36.59 mil. € 910k € 365k € 7.77 mil. € RUZ závierka
2022 30.15 mil. € 611k € 427k € 5.31 mil. € RUZ závierka
2021 23.22 mil. € 509k € 294k € 3.48 mil. € RUZ závierka
2020 25.57 mil. € -88k € -258k € 3.47 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby39.54 M €36.59 M €30.15 M €23.22 M €25.57 M €29.95 M €
EBITDA939 tis. €910 tis. €611 tis. €509 tis. €-88 tis. €189 tis. €
EBITDA marža2.4 %2.5 %2 %2.2 %-0.3 %0.6 %
Čistý zisk102 tis. €365 tis. €427 tis. €294 tis. €-258 tis. €20 tis. €
Aktíva spolu10.20 M €7.77 M €5.31 M €3.48 M €3.47 M €3.74 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Jana Lapšanská
Od 2025-09-16
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Marcel Ondráš
Od 2025-09-16
PF
Predseda predstavenstva
Pavol Farský
Od 2022-09-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
PhDr. Marek Polešenský Člen dozorného orgánu 2022-09-15
Adriana Samešová Člen dozorného orgánu 2022-09-15 2025-11-06
Adriana Samešová Člen dozorného orgánu 2022-09-15 2025-09-16
Ing. Mikuláš Bobák, Csc. Člen predstavenstva 2022-09-15 2022-11-14
Ing. Mikuláš Bobák, Csc. Člen predstavenstva 2022-09-15 2022-12-12
PhDr. Marek Polešanský Člen dozorného orgánu 2022-09-15 2022-12-12
Tomáš Silla Člen dozorného orgánu 2022-09-15 2025-11-06
Tomáš Silla Člen dozorného orgánu 2022-09-15 2025-04-01
Adriana Samešová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-03-02 2022-09-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavol Farský
od 2019-07-19
Adriana Samešová
od 2022-03-31 · do 2022-11-02
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Mäsokombinát Púchov, a.s.RPO
Sídlo
Vsetínska 1354/15
Vznik
2012-02-21 · 14 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
46549684RPO
DIČ
2023468678FS
IČ DPH
SK2023468678 · aktívneFS
NACE
1013 · Spracov.mäsových výr.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Púchov
Krajina
SK
IBAN
SK1583700000006501038514FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
22 zmlúv 2.1 mil. € celková hodnota 2026-03-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-07-25 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 042TN510006 1.22 mil. €
2024-09-18 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti 312k €
2022-12-13 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DRP2022/00437 o poskytnutí dotácie na podporu sektora potravinárstva 144k €
2025-10-27 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č. MPM2025/00150 o poskytnutí dotácie na marketingovú podporu v potravinárstve 71k €
2022-07-18 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci č. 1950/2022/NPPC-VÚP 59k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
Mäsokombinát Púchov, a.s. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-food. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46549684/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46549684/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46549684",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →