SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TopToma, spol. s r. o.

  • IČO46545883
  • DIČ2023460835
  • IČ DPHSK2023460835
  • NACE0113 · Pestov.zeleniny,melónov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.zeleniny,melónov, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.42 mil. € Zisk 132k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.42mil. €
↘ -16.8% YoY
EBITDA · 2024
504k €
Čistý zisk · 2024
132k €
Aktíva spolu
4.28mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
7
Σ 86k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.42 mil. € 504k € 132k € 4.28 mil. € RUZ závierka
2023 2.92 mil. € 791k € 211k € 4.14 mil. € RUZ závierka
2022 2.41 mil. € 660k € 51k € 4.22 mil. € RUZ závierka
2021 3.03 mil. € 776k € 146k € 4.47 mil. € RUZ závierka
2020 2.22 mil. € 617k € -24k € 4.67 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.42 M €2.92 M €2.41 M €3.03 M €2.22 M €2.12 M €
EBITDA504 tis. €791 tis. €660 tis. €776 tis. €617 tis. €642 tis. €
EBITDA marža20.8 %27.1 %27.4 %25.6 %27.7 %30.2 %
Čistý zisk132 tis. €211 tis. €51 tis. €146 tis. €-24 tis. €13 tis. €
Aktíva spolu4.28 M €4.14 M €4.22 M €4.47 M €4.67 M €5.47 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Peter Štrpka, PhD.
Od 2022-03-25
RJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Juhász
Od 2022-03-25
MB
Konateľ
Mgr. Bálint Szigeti
Od 2019-06-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Gergely Szigeti Konateľ 2012-02-22
Ing. Zsolt Bindics Konateľ 2012-02-22
Gergely Szigeti Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-03-25 2023-07-19
Ing. Zsolt Bindics Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-03-25 2023-07-19
Mgr. Bálint Szigeti Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-03-25 2023-07-19
JUDr. Peter Štrpka, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-08-04 2022-03-24
Mgr. Bálint Szigeti Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-08-04 2022-03-24
Gergely Szigeti Konateľ 2012-02-22 2017-11-23
Gergely Szigeti Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-02-22 2022-03-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Zsolt Bindics
od 2017-07-18 · do 2023-09-25
Peter Štrpka
od 2017-07-18 · do 2023-09-25
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TopToma, spol. s r. o.RPO
Sídlo
Budovateľská 7194
Vznik
2012-02-22 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46545883RPO
DIČ
2023460835FS
IČ DPH
SK2023460835 · aktívneFS
NACE
0113 · Pestov.zeleniny,melónov
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK0509000000005026856424FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 86k € celková hodnota 2025-12-08 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-03-03 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 041TT060063 1 mil. €
2015-02-20 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č.TT02699 600k €
2024-06-15 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DRR2024/00812 o poskytnutí dotácie na prvovýrobu 39k €
2023-02-28 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o poskytnutí štátnej pomoci 39k €
2021-12-13 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPP2021/01008 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe 6 033 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TopToma, spol. s r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46545883/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46545883/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46545883",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →