SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GEMELLI 2009, s. r. o.
- IČO46534717
- DIČ2023463046
- IČ DPHSK2023463046
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 7020.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
298k €
Zisk 33k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
298k €
↘ -12.7% YoY
EBITDA · 2024
106k €
Čistý zisk · 2024
33k €
Aktíva spolu
1.22mil. €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1 014 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 298k € | 106k € | 33k € | 1.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 341k € | 62k € | 26k € | 1.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 284k € | 169k € | 101k € | 1.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 154k € | 73k € | 28k € | 668k € | RUZ závierka |
| 2020 | 205k € | 112k € | 142k € | 663k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 298 tis. € | 341 tis. € | 284 tis. € | 154 tis. € | 205 tis. € | 292 tis. € |
| EBITDA | 106 tis. € | 62 tis. € | 169 tis. € | 73 tis. € | 112 tis. € | 150 tis. € |
| EBITDA marža | 35.8 % | 18.3 % | 59.4 % | 47.4 % | 55 % | 51.3 % |
| Čistý zisk | 33 tis. € | 26 tis. € | 101 tis. € | 28 tis. € | 142 tis. € | 83 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.22 M € | 1.08 M € | 1.02 M € | 668 tis. € | 663 tis. € | 678 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ermanno Boeris
EB
Konateľ
Ermanno Boeris
EB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ermanno Boeris
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ermanno Boeris | Konateľ | 2012-04-19 | 2021-01-22 |
| Mgr. Daniela Košťalová | Konateľ | 2012-02-22 | 2012-05-03 |
| Mgr. Daniela Košťalová | Konateľ | 2012-02-22 | 2012-04-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
GEMELLI 2009, s. r. o.RPO
Sídlo
Pod Vachmajstrom 14
Vznik
2012-02-22 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46534717RPO
DIČ
2023463046FS
IČ DPH
SK2023463046 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1711000000002949050361FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GEMELLI 2009, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46534717/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46534717/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46534717", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →