SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 WP-TRADE, s.r.o.

  • IČO46515585
  • DIČ2820020841
  • IČ DPHSK2820020841
  • NACE1611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví 1611, 2 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.61mil. €
↘ -2.5% YoY
EBITDA · 2024
179k €
Čistý zisk · 2024
2 179 €
Aktíva spolu
670k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 593k €
EU projekty
2
Σ 959k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.61 mil. € 179k € 2 179 € 670k € RUZ závierka
2023 1.65 mil. € 200k € 13k € 975k € RUZ závierka
2022 1.97 mil. € 212k € 3 868 € 1.25 mil. € RUZ závierka
2021 3.41 mil. € 239k € 76k € 1.64 mil. € RUZ závierka
2020 2.98 mil. € 144k € 55k € 1.09 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.61 M €1.65 M €1.97 M €3.41 M €2.98 M €2.37 M €
EBITDA179 tis. €200 tis. €212 tis. €239 tis. €144 tis. €98 tis. €
EBITDA marža11.1 %12.1 %10.8 %7 %4.8 %4.1 %
Čistý zisk2 tis. €13 tis. €4 tis. €76 tis. €55 tis. €40 tis. €
Aktíva spolu670 tis. €975 tis. €1.25 M €1.64 M €1.09 M €758 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Šatánek
Od 2022-05-22
IM
Konateľ
Ing. Miroslav Šatánek
Od 2012-01-27
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Šatánek
Od 2012-01-27
Do 2022-05-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Miroslav Šatánek
od 2018-02-07 · do 2024-01-02
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
WP-TRADE, s.r.o.RPO
Sídlo
Bardejovská Nová Ves 3092
Vznik
2012-01-27 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46515585RPO
DIČ
2820020841FS
IČ DPH
SK2820020841 · aktívneFS
NACE
1611
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
IBAN
SK9311110000001157381002FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 593k € celková hodnota 2022-02-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-02-16 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 370k €
2021-11-16 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 365k €
2022-02-21 Ministerstvo kultúry SR Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci č. MK-ZP-05/2022/SOIROPPO3-302031G379 228k €
2020-02-03 Ministerstvo kultúry SR Zmluva o poskytnutí NFP č. MK-42/2020/SOIROPPO3-302031G379 199k €
2018-11-26 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Prešov Kúpna zmluva 3 808 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
WP-TRADE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46515585/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46515585/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46515585",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →