🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Cífer · SK
GOLEMTECH ZV, s.r.o.
IČO46514635DIČ2023411687NACE7499EST.2012 · 14r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 83/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 22 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 83/100
A
83/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
26k €
↘ -2.1% YoY
EBITDA · 2024
2 273 €
Čistý zisk · 2024
2 205 €
Aktíva spolu
95k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 83/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
22 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GOLEMTECH ZV, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 26k € | 2 273 € | 2 205 € | 95k € | RUZ závierka |
| 2023 | 27k € | 222 € | 62 € | 107k € | RUZ závierka |
| 2022 | 28k € | 821 € | 465 € | 101k € | RUZ závierka |
| 2021 | 28k € | 7 329 € | 9 245 € | 84k € | RUZ závierka |
| 2020 | 32k € | -4 156 € | -1 579 € | 75k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 26 tis. € | 27 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € | 32 tis. € | 36 tis. € |
| EBITDA | 2 tis. € | 222 € | 821 € | 7 tis. € | -4 tis. € | -1 tis. € |
| EBITDA marža | 8.8 % | 0.8 % | 3 % | 25.9 % | -13.1 % | -4.1 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 62 € | 465 € | 9 tis. € | -2 tis. € | 484 € |
| Aktíva spolu | 95 tis. € | 107 tis. € | 101 tis. € | 84 tis. € | 75 tis. € | 69 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PG
Konateľ
Peter Gajdošík
RM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Miček
RM
Konateľ
Roman Miček
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Roman Miček | Konateľ | 2016-12-06 | 2021-09-22 |
| Jozef Miček | Konateľ | 2012-01-21 | 2016-12-06 |
| Jozef Miček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-01-21 | 2016-12-19 |
| Jozef Miček | Konateľ | 2012-01-21 | 2016-12-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
GOLEMTECH ZV, s.r.o.RPO
Sídlo
Trnavská 524/20
Vznik
2012-01-21 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46514635RPO
DIČ
2023411687FS
NACE
7499
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Cífer
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46514635/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46514635/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46514635", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.