🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Košice - mestská časť Západ · SK
DELOGRO, s. r. o.
IČO46504389DIČ2023503141NACE4712EST.2012 · 14r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 83/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 83/100
A
83/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
15k €
↘ -39.4% YoY
EBITDA · 2024
1 481 €
Čistý zisk · 2024
1 021 €
Aktíva spolu
15k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 83/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DELOGRO, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 15k € | 1 481 € | 1 021 € | 15k € | RUZ závierka |
| 2023 | 25k € | 814 € | 603 € | 14k € | RUZ závierka |
| 2022 | 29k € | 555 € | 386 € | 13k € | RUZ závierka |
| 2021 | 23k € | 497 € | 341 € | 13k € | RUZ závierka |
| 2020 | 33k € | 1 171 € | 912 € | 13k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 15 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € | 23 tis. € | 33 tis. € | 41 tis. € |
| EBITDA | 1 tis. € | 814 € | 555 € | 497 € | 1 tis. € | 1 tis. € |
| EBITDA marža | 9.8 % | 3.3 % | 1.9 % | 2.2 % | 3.5 % | 3.5 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 603 € | 386 € | 341 € | 912 € | 1 tis. € |
| Aktíva spolu | 15 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Lenka Doháňoš Pindrochová
IL
Konateľ
Ing. Lenka Doháňoš Pindrochová
IL
Konateľ
Ing. Lenka Pindrochová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Lenka Pindrochová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-01-20 | 2022-10-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
DELOGRO, s. r. o.RPO
Sídlo
Považská 40A
Vznik
2012-01-20 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46504389RPO
DIČ
2023503141FS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Západ
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46504389/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46504389/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46504389", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.