SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 REHAKLINIKA, s.r.o.

  • IČO46500910
  • DIČ2023426999
  • IČ DPHSK2023426999
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Dudince, SK. Pôsobí v odvetví 4100.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 87/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
261k €
↗ +34.1% YoY
EBITDA · 2025
27k €
Čistý zisk · 2025
10k €
Aktíva spolu
128k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 87/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 95k 190k 288k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 261k € 27k € 10k € 128k € RUZ závierka
2024 195k € 24k € 8 709 € 129k € RUZ závierka
2023 204k € 13k € -2 280 € 133k € RUZ závierka
2022 177k € -3 449 € -12k € 120k € RUZ závierka
2021 -4 806 € -4 806 € 20k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby261 tis. €195 tis. €204 tis. €177 tis. €
EBITDA27 tis. €24 tis. €13 tis. €-3 tis. €-5 tis. €
EBITDA marža10.2 %12.5 %6.2 %-1.9 %
Čistý zisk10 tis. €9 tis. €-2 tis. €-12 tis. €-5 tis. €
Aktíva spolu128 tis. €129 tis. €133 tis. €120 tis. €20 tis. €9 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Slavka Magyarová
Od 2022-08-23
MS
Konateľ
Mgr. Slavka Magyarová
Od 2022-08-11
RJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Jozef Magyar
Od 2021-11-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
RNDr. Jozef Magyar Konateľ 2012-01-20
Ing. Helena Mitterová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-11-11 2022-08-22
Ing. Ľubica Dianišová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-11-11 2022-08-22
Ing. Ľubica Dianišová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-11-29 2021-11-10
Ing. Helena Mitterová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-01-20 2021-11-10
Ing. Ľubica Talianová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-01-20 2019-11-28
RNDr. Jozef Magyar Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-01-20 2021-11-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Slavka Magyarová
od 2022-08-30
Jozef Magyar
od 2021-11-29
Ľubica Dianišová
od 2021-11-29 · do 2022-08-30
Helena Mitterová
od 2021-11-29 · do 2022-08-30
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
REHAKLINIKA, s.r.o.RPO
Sídlo
K. Braxatorisa 8/3
Vznik
2012-01-20 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46500910RPO
DIČ
2023426999FS
IČ DPH
SK2023426999 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Dudince
Krajina
SK
IBAN
SK3409000000005185089189FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REHAKLINIKA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46500910/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46500910/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46500910",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →