SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Števox - Stav s.r.o.

  • IČO46498460
  • DIČ2023439088
  • IČ DPHSK2023439088
  • NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 34k € Zisk -1 497 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
34k €
↘ -66.2% YoY
EBITDA · 2024
8 874 €
Čistý zisk · 2024
-1 497 €
Aktíva spolu
13k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 15 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 37k 74k 112k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 34k € 8 874 € -1 497 € 13k € RUZ závierka
2023 102k € 27k € 2 275 € 39k € RUZ závierka
2022 74k € 58k € 27k € 109k € RUZ závierka
2021 25k € 1 888 € -37k € 115k € RUZ závierka
2020 30k € 16k € -11k € 213k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby34 tis. €102 tis. €74 tis. €25 tis. €30 tis. €113 tis. €
EBITDA9 tis. €27 tis. €58 tis. €2 tis. €16 tis. €25 tis. €
EBITDA marža25.9 %26.2 %78.5 %7.5 %54 %21.7 %
Čistý zisk-1 tis. €2 tis. €27 tis. €-37 tis. €-11 tis. €7 tis. €
Aktíva spolu13 tis. €39 tis. €109 tis. €115 tis. €213 tis. €99 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jana Palatická
Od 2022-05-10
ŠP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Palatický
Od 2022-05-10
ŠP
Konateľ
Štefan Palatický
Od 2014-03-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jana Palatická Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-03-27 2022-05-09
Štefan Palatický Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-03-27 2022-05-09
Ing. Marián Kováč Konateľ 2012-03-01 2014-03-26
Ing. Marián Kováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-03-01 2014-03-26
Ing. Marián Kováč Konateľ 2012-03-01 2014-03-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Števox - Stav s.r.o.RPO
Sídlo
Piaristická 1
Vznik
2012-03-01 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46498460RPO
DIČ
2023439088FS
IČ DPH
SK2023439088 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK6109000000005211391999FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Dohoda č. 20/16/54E/3582 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Števox - Stav s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46498460/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46498460/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46498460",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →