AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 AMALCA DEVELOPMENT a. s.
- IČO46498184
- DIČ2023422258
- IČ DPHSK2023422258
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Akciová spoločnosť, registrovaná 2012, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
455k €
Zisk 314k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
455k €
↘ -15.7% YoY
EBITDA · 2024
106k €
Čistý zisk · 2024
314k €
Aktíva spolu
18.37mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
13 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 455k € | 106k € | 314k € | 18.37 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 539k € | 481k € | 521k € | 17.97 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 660k € | 507k € | 352k € | 17.67 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 437k € | -687k € | -977k € | 17.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 462k € | 329k € | 110k € | 16.23 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 455 tis. € | 539 tis. € | 660 tis. € | 437 tis. € | 462 tis. € | 483 tis. € |
| EBITDA | 106 tis. € | 481 tis. € | 507 tis. € | -687 tis. € | 329 tis. € | 253 tis. € |
| EBITDA marža | 23.3 % | 89.2 % | 76.8 % | -157.2 % | 71.4 % | 52.5 % |
| Čistý zisk | 314 tis. € | 521 tis. € | 352 tis. € | -977 tis. € | 110 tis. € | -178 tis. € |
| Aktíva spolu | 18.37 M € | 17.97 M € | 17.67 M € | 17.38 M € | 16.23 M € | 15.60 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DH
Člen dozorného orgánu
Dominika Hirnerová
IJ
Člen predstavenstva
Ing. Juraj Hirner
IR
Člen dozorného orgánu
Ing. Roman Hirner
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Lucia Hirnerová | Člen dozorného orgánu | 2025-09-01 | — |
| Ing. František Hirner | Predseda predstavenstva | 2024-09-01 | — |
| Ing. Juraj Hirner | Člen dozorného orgánu | 2025-09-01 | 2026-04-01 |
| Ing. Juraj Hirner | Člen dozorného orgánu | 2025-09-01 | 2026-04-21 |
| Akad. arch. Fedor Spiška | Člen dozorného orgánu | 2022-01-21 | 2025-08-31 |
| Akad. arch. Fedor Spiška | Člen dozorného orgánu | 2022-01-21 | 2025-08-30 |
| Ing. Stanislav Kalinay | Člen dozorného orgánu | 2022-01-21 | 2025-08-30 |
| Ing. Stanislav Kalinay | Člen dozorného orgánu | 2022-01-21 | 2025-08-31 |
| Mgr. Ing. Ján Turčan | Predseda predstavenstva | 2022-01-21 | 2024-08-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AMALCA DEVELOPMENT a. s.RPO
Sídlo
Kopčianska 8A
Vznik
2012-01-19 · 14 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
46498184RPO
DIČ
2023422258FS
IČ DPH
SK2023422258 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
IBAN
SK1811000000002944036122FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AMALCA DEVELOPMENT a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46498184/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46498184/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46498184", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →