SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LENCOS IN, s.r.o.

  • IČO46475184
  • DIČ2820007839
  • IČ DPHSK2820007839
  • NACE1623 · Výroba stavebnostolárska

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Bátovce, SK. Pôsobí v odvetví Výroba stavebnostolárska, 14 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 896k € Zisk 24k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
896k €
↘ -15.9% YoY
EBITDA · 2024
57k €
Čistý zisk · 2024
24k €
Aktíva spolu
520k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
14
Σ 411k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 543 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 387k 773k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 896k € 57k € 24k € 520k € RUZ závierka
2023 1.07 mil. € 126k € 74k € 572k € RUZ závierka
2022 1.06 mil. € 51k € 18k € 676k € RUZ závierka
2021 819k € 13k € -27k € 648k € RUZ závierka
2020 929k € 66k € 6 131 € 602k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby896 tis. €1.07 M €1.06 M €819 tis. €929 tis. €958 tis. €
EBITDA57 tis. €126 tis. €51 tis. €13 tis. €66 tis. €69 tis. €
EBITDA marža6.4 %11.9 %4.8 %1.6 %7.1 %7.2 %
Čistý zisk24 tis. €74 tis. €18 tis. €-27 tis. €6 tis. €6 tis. €
Aktíva spolu520 tis. €572 tis. €676 tis. €648 tis. €602 tis. €516 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IS
Konateľ
Ing. Slavomír Valach
Od 2012-01-01
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Slavomír Valach
Od 2022-05-23
Do 2025-05-05
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Slavomír Valach
Od 2012-01-01
Do 2022-05-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Slavomír Valach
od 2018-08-16
Slavomír Valach
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LENCOS IN, s.r.o.RPO
Sídlo
72
Vznik
2012-01-01 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46475184RPO
DIČ
2820007839FS
IČ DPH
SK2820007839 · aktívneFS
NACE
1623 · Výroba stavebnostolárska
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Bátovce
Krajina
SK
IBAN
SK1209000000005023865982FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
14 zmlúv 411k € celková hodnota 2025-03-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-01-07 HOREZZA, a.s. Rámcová zmluva o dielo 196k €
2019-02-11 Technická univerzita vo Zvolene Kúpna zmluva 185k €
2015-06-08 HOREZZA, a.s. Zmluva o dielo 180k €
2018-09-12 Ekonomická univerzita v Bratislave Výroba, dodávka a montáž interiérového zariadenia 120k €
2019-05-15 Ekonomická univerzita v Bratislave Výroba, dodávka a montáž interiérového zariadenia 67k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LENCOS IN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46475184/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46475184/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46475184",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →