SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 J.D.J. Trans, spol. s r.o.
- IČO46448152
- DIČ2023398179
- IČ DPHSK2023398179
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Podolínec, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.81 mil. €
Zisk 53k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.81mil. €
↗ +15.1% YoY
EBITDA · 2024
301k €
Čistý zisk · 2024
53k €
Aktíva spolu
874k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 85/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.81 mil. € | 301k € | 53k € | 874k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.57 mil. € | 241k € | 40k € | 905k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.62 mil. € | 223k € | 38k € | 741k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.41 mil. € | 208k € | 26k € | 711k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.33 mil. € | 215k € | 23k € | 711k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.81 M € | 1.57 M € | 1.62 M € | 1.41 M € | 1.33 M € | 1.28 M € |
| EBITDA | 301 tis. € | 241 tis. € | 223 tis. € | 208 tis. € | 215 tis. € | 231 tis. € |
| EBITDA marža | 16.7 % | 15.3 % | 13.8 % | 14.8 % | 16.2 % | 18.1 % |
| Čistý zisk | 53 tis. € | 40 tis. € | 38 tis. € | 26 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € |
| Aktíva spolu | 874 tis. € | 905 tis. € | 741 tis. € | 711 tis. € | 711 tis. € | 673 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dominik Cirák
JC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Cirák
JC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Cirák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ján Cirák | Konateľ | 2016-03-21 | — |
| Dominik Cirák | Konateľ | 2011-12-13 | — |
| Ján Cirák | Konateľ | 2011-12-13 | — |
| Dominik Cirák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-26 | 2025-11-28 |
| Ján Cirák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-04-07 | 2022-09-19 |
| Dominik Cirák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-12-13 | 2022-05-25 |
| Dominik Cirák | Konateľ | 2011-12-13 | 2025-11-28 |
| Ján Cirák | Konateľ | 2011-12-13 | 2013-07-19 |
| Ján Cirák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-12-13 | 2013-09-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
J.D.J. Trans, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Družstevná 471/6
Vznik
2011-12-13 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46448152RPO
DIČ
2023398179FS
IČ DPH
SK2023398179 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Podolínec
Krajina
SK
IBAN
SK1002000000002966431457FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-04-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa | Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti | 2 596 € |
| 2021-02-08 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku – Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B v rámci projektu „Prvá pomoc“ podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
J.D.J. Trans, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46448152/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46448152/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46448152", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →