SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 UNIRES - Bau s.r.o.

  • IČO46447890
  • DIČ2023457304
  • IČ DPHSK2023457304
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 17 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 2.62 mil. € Zisk 51k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.62mil. €
↘ -6.9% YoY
EBITDA · 2025
126k €
Čistý zisk · 2025
51k €
Aktíva spolu
1.3mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
17
Σ 4.09 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.62 mil. € 126k € 51k € 1.3 mil. € RUZ závierka
2024 2.81 mil. € 128k € 65k € 994k € RUZ závierka
2023 2.54 mil. € 90k € 41k € 720k € RUZ závierka
2022 2.08 mil. € 50k € 21k € 741k € RUZ závierka
2021 1.8 mil. € 94k € 61k € 717k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.62 M €2.81 M €2.54 M €2.08 M €1.80 M €2.18 M €
EBITDA126 tis. €128 tis. €90 tis. €50 tis. €94 tis. €43 tis. €
EBITDA marža4.8 %4.5 %3.5 %2.4 %5.2 %2 %
Čistý zisk51 tis. €65 tis. €41 tis. €21 tis. €61 tis. €29 tis. €
Aktíva spolu1.30 M €994 tis. €720 tis. €741 tis. €717 tis. €678 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Storinský
Od 2022-09-17
II
Konateľ
Ing. Ivan Storinský
Od 2012-02-07
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Storinský
Od 2012-02-07
Do 2022-09-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jana Antolová
od 2017-06-21
Vlasta Bizoňová
od 2017-06-21
Gabriela Hegyesyová
od 2017-06-21
Ivan Storinský
od 2017-06-21
Ivan Storinský
od 2017-01-31 · do 2017-06-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
UNIRES - Bau s.r.o.RPO
Sídlo
Vodárenská 2
Vznik
2012-02-07 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46447890RPO
DIČ
2023457304FS
IČ DPH
SK2023457304 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK9711000000002923884405FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
17 zmlúv 4.09 mil. € celková hodnota 2025-10-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-10-03 Správa mestskej zelene v Košiciach Zmluva o dielo – Rekonštrukcia existujúcej strechy objektu Krematória 1.64 mil. €
2025-10-23 Obec Valaliky Zmluva o dielo - Prestavba budovy OV (pošta, potraviny) vo Valalikoch 930k €
2016-09-20 Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice Zmluva o dielo 558k €
2022-07-25 Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Košice - Šaca Zmluva o dielo 380k €
2025-07-22 Správa mestskej zelene v Košiciach ZOD 247k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNIRES - Bau s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46447890/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46447890/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46447890",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →