SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Klinika ReFit s. r. o.
- IČO46436928
- DIČ2023382966
- NACE7311 · Reklamné agentúry
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
E · 39/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2023
298k €
Zisk -5 694 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2023
298k €
↘ -14.4% YoY
EBITDA · 2023
-527 €
Čistý zisk · 2023
-5 694 €
Aktíva spolu
140k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
E· 39/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
249 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
91 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
E
39 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 298k € | -527 € | -5 694 € | 140k € | RUZ závierka |
| 2022 | 349k € | 29k € | 1 031 € | 176k € | RUZ závierka |
| 2021 | 334k € | 8 915 € | -17k € | 152k € | RUZ závierka |
| 2020 | 178k € | -30k € | -57k € | 172k € | RUZ závierka |
| 2019 | 12k € | -119k € | -127k € | 189k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 298 tis. € | 349 tis. € | 334 tis. € | 178 tis. € | 12 tis. € | 0 € |
| EBITDA | -527 € | 29 tis. € | 9 tis. € | -30 tis. € | -119 tis. € | -518 € |
| EBITDA marža | -0.2 % | 8.3 % | 2.7 % | -16.9 % | -989.6 % | — |
| Čistý zisk | -6 tis. € | 1 tis. € | -17 tis. € | -57 tis. € | -127 tis. € | -602 € |
| Aktíva spolu | 140 tis. € | 176 tis. € | 152 tis. € | 172 tis. € | 189 tis. € | 16 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Marcel Duda
IL
Konateľ
Ing. Lýdia Vajsáblová
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ján Strigáč
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Bc. Ján Strigáč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-07-17 | 2021-03-16 |
| Bc. Ján Strigáč | Konateľ | 2019-06-19 | 2021-03-16 |
| Jana Kohútová | Konateľ | 2019-06-19 | 2021-03-16 |
| Jana Kohútová | Konateľ | 2019-06-19 | 2021-02-26 |
| Mgr. Ján Strigáč | Konateľ | 2019-06-19 | 2025-09-11 |
| Mgr. Ján Strigáč | Konateľ | 2019-06-19 | 2026-03-10 |
| Ing. Maroš Kohút | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-05-04 | 2021-03-16 |
| Ing. Maroš Kohút | Konateľ | 2019-04-05 | 2019-06-19 |
| Ing. Maroš Kohút | Konateľ | 2019-04-05 | 2019-07-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ján Strigáč
Lýdia Vajsáblová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Klinika ReFit s. r. o.RPO
Sídlo
Gagarinova 5B
Vznik
2011-11-22 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46436928RPO
DIČ
2023382966FS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-04-20 | Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave | Zmluva o praktickej výučbe | 0 € |
| 2022-01-13 | Ministerstvo zdravotníctva SR | Zmluva o spolupráci | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Klinika ReFit s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46436928/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46436928/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46436928", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →