SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SLR, s.r.o.

  • IČO46430407
  • DIČ2023485046
  • IČ DPHSK2023485046
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Košice - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 74/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
256k €
↘ -12.7% YoY
EBITDA · 2024
97k €
Čistý zisk · 2024
-33k €
Aktíva spolu
975k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 4 300 €
Kredit
B· 74/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 719 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
74 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 168k 336k 509k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 256k € 97k € -33k € 975k € RUZ závierka
2023 294k € 125k € -13k € 1.24 mil. € RUZ závierka
2022 347k € 94k € -41k € 1.34 mil. € RUZ závierka
2021 462k € 127k € -8 179 € 1.45 mil. € RUZ závierka
2020 376k € 117k € -17k € 1.44 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby256 tis. €294 tis. €347 tis. €462 tis. €376 tis. €598 tis. €
EBITDA97 tis. €125 tis. €94 tis. €127 tis. €117 tis. €59 tis. €
EBITDA marža37.9 %42.7 %27.2 %27.5 %31.2 %9.9 %
Čistý zisk-33 tis. €-13 tis. €-41 tis. €-8 tis. €-17 tis. €535 €
Aktíva spolu975 tis. €1.24 M €1.34 M €1.45 M €1.44 M €1.52 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Konateľ
Ing. Jozef Németh
Od 2025-03-31
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Vinnai
Od 2022-12-17
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Vinnai
Od 2012-01-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Juraj Vinnai Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-03-23 2022-12-16
Ing. Jozef Németh Konateľ 2012-01-25 2012-03-22
Ing. Jozef Németh Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-01-25 2012-03-22
Ing. Jozef Németh Konateľ 2012-01-25 2012-01-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SLR, s.r.o.RPO
Sídlo
Baštová 14
Vznik
2012-01-25 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46430407RPO
DIČ
2023485046FS
IČ DPH
SK2023485046 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK7402000000003004455954FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 4 300 € celková hodnota 2025-01-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-01-23 Centrum poradenstva a prevencie, Senec Dodatok k podnájomnej zmluve 4 300 €
2022-06-29 Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Senec Podnájomná zmluva 0 €
2020-10-27 Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Senec Dodatok č. 1 k Podnájomnej zmluve č. 1/2017/Se zo 14.3.2017 0 €
2017-03-14 Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Senec Podnájomná zmluva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SLR, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46430407/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46430407/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46430407",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →