SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 UNIZDRAV PP, s. r. o.
- IČO46430211
- DIČ2023376454
- IČ DPHSK2023376454
- NACE4774 · Maloobch.so zdravot.pom.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.so zdravot.pom., 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
609k €
↗ +4.7% YoY
EBITDA · 2025
32k €
Čistý zisk · 2025
14k €
Aktíva spolu
228k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
13
Σ 113k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 609k € | 32k € | 14k € | 228k € | RUZ závierka |
| 2024 | 582k € | 23k € | 15k € | 172k € | RUZ závierka |
| 2023 | 583k € | 22k € | 14k € | 180k € | RUZ závierka |
| 2022 | 650k € | 21k € | 13k € | 175k € | RUZ závierka |
| 2021 | 579k € | 36k € | 25k € | 211k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 609 tis. € | 582 tis. € | 583 tis. € | 650 tis. € | 579 tis. € | 570 tis. € |
| EBITDA | 32 tis. € | 23 tis. € | 22 tis. € | 21 tis. € | 36 tis. € | 34 tis. € |
| EBITDA marža | 5.3 % | 4 % | 3.7 % | 3.2 % | 6.2 % | 5.9 % |
| Čistý zisk | 14 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 25 tis. € | 15 tis. € |
| Aktíva spolu | 228 tis. € | 172 tis. € | 180 tis. € | 175 tis. € | 211 tis. € | 151 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Lamanec
JŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslav Špirka
IP
Konateľ
Ing. Peter Lamanec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jaroslav Špirka | Konateľ | 2011-11-17 | — |
| Peter Lamanec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-09-06 | 2023-03-14 |
| Jaroslav Špirka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-11-17 | 2022-05-21 |
| Jaroslav Špirka | Konateľ | 2011-11-17 | 2017-10-04 |
| Peter Lamanec | Konateľ | 2011-11-17 | 2023-03-14 |
| Peter Lamanec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-11-17 | 2022-09-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Lamanec
Jaroslav Špirka
Jaroslav Špirka
Peter Lamanec
Jaroslav Špirka
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
UNIZDRAV PP, s. r. o.RPO
Sídlo
Nám. Sv. Egídia 2950
Vznik
2011-11-17 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46430211RPO
DIČ
2023376454FS
IČ DPH
SK2023376454 · aktívneFS
NACE
4774 · Maloobch.so zdravot.pom.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK1902000000002960486553FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-04-05 | Košický samosprávny kraj | RÁMCOVÁ KÚPNA ZMLUVA | 83k € |
| 2023-03-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 8 558 € |
| 2022-03-09 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 7 909 € |
| 2022-03-31 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dohoda §59, zamestnávateľ, ŠR | 7 783 € |
| 2020-03-04 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dohoda o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chránenej dielne alebo chráneného pracoviska a na úhradu nákladov na dopravu zamestnancov podľa § 60 ods. 2 zákona č. 5 /2004 Z. z. | 7 193 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNIZDRAV PP, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46430211/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46430211/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46430211", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →