SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ROBBEN s.r.o.
- IČO46428593
- DIČ2023373946
- IČ DPHSK2023373946
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bara, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
840k €
Zisk 92k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
840k €
↘ -0.6% YoY
EBITDA · 2024
146k €
Čistý zisk · 2024
92k €
Aktíva spolu
432k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 840k € | 146k € | 92k € | 432k € | RUZ závierka |
| 2023 | 845k € | 96k € | 59k € | 296k € | RUZ závierka |
| 2022 | 916k € | 108k € | 79k € | 178k € | RUZ závierka |
| 2021 | 651k € | 21k € | 12k € | 265k € | RUZ závierka |
| 2020 | 380k € | 15k € | -462 € | 44k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 840 tis. € | 845 tis. € | 916 tis. € | 651 tis. € | 380 tis. € | 396 tis. € |
| EBITDA | 146 tis. € | 96 tis. € | 108 tis. € | 21 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA marža | 17.4 % | 11.4 % | 11.8 % | 3.3 % | 3.9 % | 3 % |
| Čistý zisk | 92 tis. € | 59 tis. € | 79 tis. € | 12 tis. € | -462 € | -3 tis. € |
| Aktíva spolu | 432 tis. € | 296 tis. € | 178 tis. € | 265 tis. € | 44 tis. € | 48 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Beňo
RB
Konateľ
Róbert Beňo
RB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Beňo
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marián Beňo | Konateľ | 2011-11-09 | 2013-07-17 |
| Marián Beňo | Konateľ | 2011-11-09 | 2013-06-27 |
| Marián Beňo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-11-09 | 2013-07-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ROBBEN s.r.o.RPO
Sídlo
Veľká Bara 106
Vznik
2011-11-09 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46428593RPO
DIČ
2023373946FS
IČ DPH
SK2023373946 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Bara
Krajina
SK
IBAN
SK3509000000005045276572FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ROBBEN s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46428593/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46428593/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46428593", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →