SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SunCorn s. r. o.
- IČO46409815
- DIČ2023373022
- IČ DPHSK2023373022
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
248k €
Zisk 35k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
248k €
↘ -33.5% YoY
EBITDA · 2025
46k €
Čistý zisk · 2025
35k €
Aktíva spolu
189k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 248k € | 46k € | 35k € | 189k € | RUZ závierka |
| 2024 | 373k € | 108k € | 83k € | 241k € | RUZ závierka |
| 2023 | 225k € | 108k € | 83k € | 431k € | RUZ závierka |
| 2022 | 363k € | 143k € | 114k € | 323k € | RUZ závierka |
| 2021 | 258k € | 76k € | 61k € | 211k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 248 tis. € | 373 tis. € | 225 tis. € | 363 tis. € | 258 tis. € | 558 tis. € |
| EBITDA | 46 tis. € | 108 tis. € | 108 tis. € | 143 tis. € | 76 tis. € | 182 tis. € |
| EBITDA marža | 18.6 % | 29 % | 47.9 % | 39.4 % | 29.4 % | 32.7 % |
| Čistý zisk | 35 tis. € | 83 tis. € | 83 tis. € | 114 tis. € | 61 tis. € | 141 tis. € |
| Aktíva spolu | 189 tis. € | 241 tis. € | 431 tis. € | 323 tis. € | 211 tis. € | 402 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zuzana Blahová
IZ
Konateľ
Ing. Zuzana Blahová
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zuzana Blahová
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SunCorn s. r. o.RPO
Sídlo
Jurkovičova 7477/3
Vznik
2011-10-28 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46409815RPO
DIČ
2023373022FS
IČ DPH
SK2023373022 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK6011000000002920865073FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SunCorn s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46409815/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46409815/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46409815", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →