SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SPOJ s. r. o.

  • IČO46360701
  • DIČ2023348261
  • IČ DPHSK2023348261
  • NACE4391 · Pokrývačské práce

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Šúrovce, SK. Pôsobí v odvetví Pokrývačské práce.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 138k € Zisk 4 397 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
138k €
↗ +9.1% YoY
EBITDA · 2025
11k €
Čistý zisk · 2025
4 397 €
Aktíva spolu
102k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 64k 127k 193k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 138k € 11k € 4 397 € 102k € RUZ závierka
2024 126k € 11k € 2 436 € 106k € RUZ závierka
2023 148k € 11k € 1 232 € 112k € RUZ závierka
2022 175k € 16k € 1 322 € 97k € RUZ závierka
2021 165k € 18k € 2 131 € 92k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby138 tis. €126 tis. €148 tis. €175 tis. €165 tis. €183 tis. €
EBITDA11 tis. €11 tis. €11 tis. €16 tis. €18 tis. €19 tis. €
EBITDA marža8.1 %8.4 %7.4 %9 %10.7 %10.5 %
Čistý zisk4 tis. €2 tis. €1 tis. €1 tis. €2 tis. €4 tis. €
Aktíva spolu102 tis. €106 tis. €112 tis. €97 tis. €92 tis. €105 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Macho
Od 2023-05-04
PM
Konateľ
Peter Macho
Od 2011-10-05
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Macho
Od 2011-10-05
Do 2023-05-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SPOJ s. r. o.RPO
Sídlo
Vážska 744/31
Vznik
2011-10-05 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46360701RPO
DIČ
2023348261FS
IČ DPH
SK2023348261 · aktívneFS
NACE
4391 · Pokrývačské práce
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Šúrovce
Krajina
SK
IBAN
SK0311000000002924864051FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-04-15 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava D O H O D A číslo: 21/08/54E/671 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SPOJ s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46360701/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46360701/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46360701",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →