SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ABORA Group, s. r. o.

  • IČO46359371
  • DIČ2023341463
  • IČ DPHSK2023341463
  • NACE6290

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Pezinok, SK. Pôsobí v odvetví 6290.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
288k €
↗ +10.1% YoY
EBITDA · 2025
13k €
Čistý zisk · 2025
4 666 €
Aktíva spolu
103k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 20 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 105k 209k 317k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 288k € 13k € 4 666 € 103k € RUZ závierka
2024 262k € 20k € 7 012 € 102k € RUZ závierka
2023 138k € -5 040 € -15k € 117k € RUZ závierka
2022 51k € 11k € 3 143 € 72k € RUZ závierka
2021 37k € 5 420 € 307 € 71k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby288 tis. €262 tis. €138 tis. €51 tis. €37 tis. €121 tis. €
EBITDA13 tis. €20 tis. €-5 tis. €11 tis. €5 tis. €5 tis. €
EBITDA marža4.7 %7.8 %-3.7 %21 %14.8 %4.4 %
Čistý zisk5 tis. €7 tis. €-15 tis. €3 tis. €307 €2 tis. €
Aktíva spolu103 tis. €102 tis. €117 tis. €72 tis. €71 tis. €73 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavol Laurinec
Od 2021-02-19
PL
Konateľ
Pavol Laurinec
Od 2011-09-27
PR
Konateľ
Pavol Rybár
Od 2011-09-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Eva Laurincová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-09-27 2017-10-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavol Laurinec
od 2020-04-24
Pavol RybárPEP
od 2020-04-24 · do 2021-07-14
Alexandra Rybárová
od 2020-04-24 · do 2021-07-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ABORA Group, s. r. o.RPO
Sídlo
Radničné námestie 1
Vznik
2011-09-27 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46359371RPO
DIČ
2023341463FS
IČ DPH
SK2023341463 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Pezinok
Krajina
SK
IBAN
SK8502000000002943135751FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-04-29 Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica Kúpna zmluva 1 990 €
2021-03-31 Trenčiansky samosprávny kraj Kúpna zmluva 1 799 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ABORA Group, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46359371/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46359371/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46359371",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →