SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 R&S Capital, s.r.o.

  • IČO46349341
  • DIČ2023339428
  • IČ DPHSK2023339428
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4100.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit B · 75/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 123k € Zisk 4 108 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
123k €
↗ +3188.9% YoY
EBITDA · 2024
5 200 €
Čistý zisk · 2024
4 108 €
Aktíva spolu
1.48mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
B· 75/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 2 059 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 934k 2M 3M 2019 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 123k € 5 200 € 4 108 € 1.48 mil. € RUZ závierka
2023 3 750 € -111 € -111 € 1.36 mil. € RUZ závierka
2022 2.57 mil. € 7 172 € 5 152 € 1.35 mil. € RUZ závierka
2021 87k € 4 665 € 3 645 € 5.13 mil. € RUZ závierka
2019 10k € 8 870 € -789 € 2.39 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120192018
Tržby123 tis. €4 tis. €2.57 M €87 tis. €10 tis. €73 tis. €
EBITDA5 tis. €-111 €7 tis. €5 tis. €9 tis. €19 tis. €
EBITDA marža4.2 %-3 %0.3 %5.3 %87 %26.1 %
Čistý zisk4 tis. €-111 €5 tis. €4 tis. €-789 €-1 tis. €
Aktíva spolu1.48 M €1.36 M €1.35 M €5.13 M €2.39 M €438 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Ivan Roháč
Od 2022-08-31
JI
Konateľ
JUDr. Ivan Roháč
Od 2015-03-06
IM
Konateľ
Ing. Maroš Semko
Od 2015-03-06
Do 2015-11-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Maroš Semko Konateľ 2015-03-06 2015-09-28
Ing. Maroš Semko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-01-22 2015-11-11
Mgr. Marianna Ferková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-01-22 2015-04-01
Mgr. Marianna Ferková Konateľ 2014-11-04 2015-04-01
Mgr. Marianna Ferková Konateľ 2014-11-04 2015-03-06
JUDr. Ivan Roháč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-09-17 2022-08-30
Mgr. Ivan Charitun Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-09-17 2015-01-21
Mgr. Ivan Charitun Konateľ 2011-09-17 2014-11-03
Mgr. Ivan Charitun Konateľ 2011-09-17 2015-01-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
R&S Capital, s.r.o.RPO
Sídlo
Údernícká 11
Vznik
2011-09-17 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46349341RPO
DIČ
2023339428FS
IČ DPH
SK2023339428 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1211110000001319044018FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
R&S Capital, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46349341/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46349341/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46349341",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →