SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 STELIN s.r.o.
- IČO46337776
- DIČ2023333653
- IČ DPHSK2023333653
- NACE4321 · Elektrická inštalácia
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 81/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
267k €
Zisk -4 183 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
267k €
↘ -10.2% YoY
EBITDA · 2024
23k €
Čistý zisk · 2024
-4 183 €
Aktíva spolu
123k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
3
Σ 18k €
Kredit
A· 81/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
358 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
81 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 267k € | 23k € | -4 183 € | 123k € | RUZ závierka |
| 2023 | 298k € | 22k € | 1 655 € | 108k € | RUZ závierka |
| 2022 | 247k € | 15k € | 2 808 € | 68k € | RUZ závierka |
| 2021 | 137k € | 6 528 € | 1 632 € | 59k € | RUZ závierka |
| 2020 | 73k € | 2 825 € | 2 386 € | 26k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 267 tis. € | 298 tis. € | 247 tis. € | 137 tis. € | 73 tis. € | 158 tis. € |
| EBITDA | 23 tis. € | 22 tis. € | 15 tis. € | 7 tis. € | 3 tis. € | 5 tis. € |
| EBITDA marža | 8.5 % | 7.4 % | 6 % | 4.8 % | 3.9 % | 3.3 % |
| Čistý zisk | -4 tis. € | 2 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 123 tis. € | 108 tis. € | 68 tis. € | 59 tis. € | 26 tis. € | 24 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Kohút
MK
Konateľ
Martin Kohút
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Michňa
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ján Michňa | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-05-20 | 2022-05-21 |
| Tomáš Klus | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-05-20 | 2019-04-25 |
| Jaroslav Hudáč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-09-14 | 2016-05-19 |
| Martin Kohút | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-09-14 | 2022-05-21 |
| Martin Kohút | Konateľ | 2011-09-14 | 2019-04-25 |
| Tomáš Jamrozy | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-09-14 | 2016-05-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martin Kohút
Ján Michňa
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
STELIN s.r.o.RPO
Sídlo
Vodárenská 1973/118
Vznik
2011-09-14 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46337776RPO
DIČ
2023333653FS
IČ DPH
SK2023333653 · aktívneFS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK5011000000002940080177FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-05-15 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Oprava hlavného vstupu | 9 600 € |
| 2024-05-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Oprava podláh + maľovanie | 7 249 € |
| 2023-06-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Oprava kanalizačného odtoku - PP | 1 170 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STELIN s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46337776/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46337776/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46337776", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →