SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Venzeo, s.r.o.

  • IČO46329161
  • DIČ2023330881
  • IČ DPHSK2023330881
  • NACE6210

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bratislava - mestská časť Rača, SK. Pôsobí v odvetví 6210.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 65k € Zisk 2 254 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
65k €
↗ +86.2% YoY
EBITDA · 2024
24k €
Čistý zisk · 2024
2 254 €
Aktíva spolu
364k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 9382 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 24k 47k 72k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 65k € 24k € 2 254 € 364k € RUZ závierka
2023 35k € 24k € 2 748 € 338k € RUZ závierka
2022 30k € -1 575 € -3 962 € 270k € RUZ závierka
2021 25k € 9 960 € 6 475 € 175k € RUZ závierka
2020 19k € 9 006 € 7 230 € 115k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby65 tis. €35 tis. €30 tis. €25 tis. €19 tis. €18 tis. €
EBITDA24 tis. €24 tis. €-2 tis. €10 tis. €9 tis. €764 €
EBITDA marža37.5 %69.3 %-5.2 %40.5 %46.6 %4.3 %
Čistý zisk2 tis. €3 tis. €-4 tis. €6 tis. €7 tis. €137 €
Aktíva spolu364 tis. €338 tis. €270 tis. €175 tis. €115 tis. €104 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Vodička
Od 2022-11-30
JV
Konateľ
Jozef Vodička
Od 2011-08-27
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Klačko
Od 2015-05-16
Do 2017-06-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Bodo Konateľ 2013-05-20 2017-05-05
Peter Bodo Konateľ 2013-05-20 2017-06-23
Jozef Vodička Konateľ 2011-08-27 2020-06-09
Jozef Vodička Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-08-27 2017-06-23
Milan Dubec Konateľ 2011-08-27 2013-05-20
Milan Dubec Konateľ 2011-08-27 2013-06-04
Tomáš Lodňan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-08-27 2013-02-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Venzeo, s.r.o.RPO
Sídlo
Karpatské námestie 10A
Vznik
2011-08-27 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46329161RPO
DIČ
2023330881FS
IČ DPH
SK2023330881 · aktívneFS
NACE
6210
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Rača
Krajina
SK
IBAN
SK3711000000002923862011FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Venzeo, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46329161/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46329161/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46329161",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →