SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GAMOTA JR s.r.o.
- IČO46297898
- DIČ2023354652
- IČ DPHSK2023354652
- NACE1041 · Výroba olejov a tukov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Malé Straciny, SK. Pôsobí v odvetví Výroba olejov a tukov, 9 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
19.48 mil. €
Zisk 226k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
19.48mil. €
↗ +16.2% YoY
EBITDA · 2025
839k €
Čistý zisk · 2025
226k €
Aktíva spolu
25.67mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
9
Σ 97k €
EU projekty
1
Σ 1.97 mil. €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
95
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.48 mil. € | 839k € | 226k € | 25.67 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 16.76 mil. € | 963k € | 223k € | 24.03 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 9.59 mil. € | 1.72 mil. € | 245k € | 20.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 14.91 mil. € | 1.45 mil. € | 182k € | 25.63 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 13.19 mil. € | 1.18 mil. € | 143k € | 22.07 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 19.48 M € | 16.76 M € | 9.59 M € | 14.91 M € | 13.19 M € | 29.25 M € |
| EBITDA | 839 tis. € | 963 tis. € | 1.72 M € | 1.45 M € | 1.18 M € | 981 tis. € |
| EBITDA marža | 4.3 % | 5.7 % | 17.9 % | 9.7 % | 8.9 % | 3.4 % |
| Čistý zisk | 226 tis. € | 223 tis. € | 245 tis. € | 182 tis. € | 143 tis. € | 118 tis. € |
| Aktíva spolu | 25.67 M € | 24.03 M € | 20.02 M € | 25.63 M € | 22.07 M € | 19.67 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Anton Zsigo
JA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Antal Zsigo
IA
Konateľ
Ing. Anton Zsigo
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Antal Zsigo | Konateľ | 2011-10-11 | — |
| Ing. Anton Zsigo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-10-11 | 2022-05-19 |
| JUDr. Antal Zsigo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-10-11 | 2022-05-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Antal Zsigo
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
GAMOTA JR s.r.o.RPO
Sídlo
Stracinská cesta 70
Vznik
2011-10-11 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46297898RPO
DIČ
2023354652FS
IČ DPH
SK2023354652 · aktívneFS
NACE
1041 · Výroba olejov a tukov
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Malé Straciny
Krajina
SK
IBAN
SK0502000000003682343054FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-02-29 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042BB080019 | 1 mil. € |
| 2018-09-10 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 887k € |
| 2017-09-11 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. 041NR060197 | 683k € |
| 2017-10-23 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 164NR110001 | 458k € |
| 2020-06-04 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. 041NR300017 | 400k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GAMOTA JR s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46297898/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46297898/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46297898", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →