SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VÍNO VELKEER 1113, s.r.o.

  • IČO46287515
  • DIČ2023325337
  • IČ DPHSK2023325337
  • NACE1102 · Výroba hroznového vína

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Veľký Kýr, SK. Pôsobí v odvetví Výroba hroznového vína, 20 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
453k €
↗ +16.2% YoY
EBITDA · 2024
100k €
Čistý zisk · 2024
2 142 €
Aktíva spolu
1.16mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
20
Σ 308k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 165k 329k 499k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 453k € 100k € 2 142 € 1.16 mil. € RUZ závierka
2023 390k € 112k € 750 € 1.05 mil. € RUZ závierka
2022 386k € 118k € 1 169 € 1.07 mil. € RUZ závierka
2021 184k € 111k € 2 570 € 1.11 mil. € RUZ závierka
2020 176k € 106k € 3 101 € 1.21 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby453 tis. €390 tis. €386 tis. €184 tis. €176 tis. €195 tis. €
EBITDA100 tis. €112 tis. €118 tis. €111 tis. €106 tis. €30 tis. €
EBITDA marža22 %28.6 %30.5 %60.3 %60.1 %15.4 %
Čistý zisk2 tis. €750 €1 tis. €3 tis. €3 tis. €-16 tis. €
Aktíva spolu1.16 M €1.05 M €1.07 M €1.11 M €1.21 M €1.14 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ladislav Kántor
Od 2022-11-09
JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Sládeček
Od 2022-05-23
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Martin Jaššo
Od 2022-05-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Sládeček Konateľ 2011-08-05
Ladislav Kántor Konateľ 2011-08-05
MUDr. Martin Jaššo Konateľ 2011-08-05
Jozef Sládeček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-08-05 2022-05-22
Ladislav Kántor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-08-05 2022-11-08
MUDr. Martin Jaššo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-08-05 2022-05-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martin Jaššo
od 2017-10-11
Ladislav Kántor
od 2017-10-11
Jozef Sládeček
od 2017-10-11
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VÍNO VELKEER 1113, s.r.o.RPO
Sídlo
Svätého Kelemena 929
Vznik
2011-08-05 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46287515RPO
DIČ
2023325337FS
IČ DPH
SK2023325337 · aktívneFS
NACE
1102 · Výroba hroznového vína
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Veľký Kýr
Krajina
SK
IBAN
SK1911110000001140638000FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
20 zmlúv 308k € celková hodnota 2025-11-24 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-10-11 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041NR520375 107k €
2023-07-21 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 042NR510008 74k €
2022-01-11 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci č. 918/2021/VI 55k €
2025-01-22 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041NR650130 37k €
2015-01-16 Pôdohospodárska platobná agentúra Modernizácia strojového vybavenia vo vinohrade 26k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VÍNO VELKEER 1113, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46287515/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46287515/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46287515",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →