SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SNELL, s.r.o.
- IČO46283463
- DIČ2023316757
- IČ DPHSK2023316757
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Galanta, SK. Pôsobí v odvetví 5611.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
60k €
Zisk 1 472 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
60k €
↘ -23.1% YoY
EBITDA · 2025
43k €
Čistý zisk · 2025
1 472 €
Aktíva spolu
504k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60k € | 43k € | 1 472 € | 504k € | RUZ závierka |
| 2024 | 78k € | 59k € | 3 439 € | 514k € | RUZ závierka |
| 2023 | 87k € | 71k € | 12k € | 562k € | RUZ závierka |
| 2022 | 99k € | 89k € | 27k € | 608k € | RUZ závierka |
| 2021 | 87k € | 96k € | 37k € | 642k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 60 tis. € | 78 tis. € | 87 tis. € | 99 tis. € | 87 tis. € | 77 tis. € |
| EBITDA | 43 tis. € | 59 tis. € | 71 tis. € | 89 tis. € | 96 tis. € | 67 tis. € |
| EBITDA marža | 71.5 % | 75.4 % | 81.8 % | 89.9 % | 110.5 % | 86.5 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 3 tis. € | 12 tis. € | 27 tis. € | 37 tis. € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 504 tis. € | 514 tis. € | 562 tis. € | 608 tis. € | 642 tis. € | 611 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alexander Gyurkovics
VG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vivien Gyurkovicsová
AG
Konateľ
Alexander Gyurkovics
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Vivien Gyurkovicsová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-07-29 | 2021-06-16 |
| Alexander Gyurkovics | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-08-03 | 2021-06-16 |
| Alexander Gyurkovics | Konateľ | 2011-08-03 | 2019-03-06 |
| František Gőgh | Konateľ | 2011-08-03 | 2015-10-02 |
| František Gőgh | Konateľ | 2011-08-03 | 2015-10-14 |
| František Gőgh | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-08-03 | 2016-07-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SNELL, s.r.o.RPO
Sídlo
Puškinova 700/90
Vznik
2011-08-03 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46283463RPO
DIČ
2023316757FS
IČ DPH
SK2023316757 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Galanta
Krajina
SK
IBAN
SK4911110000001276824005FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SNELL, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46283463/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46283463/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46283463", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →