🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK

pijeme.sk s. r. o.

IČO46246894DIČ2023289257IČ DPHSK2023289257NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.EST.2011 · 15r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · C · 60/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaC · 60/100
C
60/100
Stredná bonita · štandardný monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
473k €
↘ -13.7% YoY
EBITDA · 2024
53k €
Čistý zisk · 2024
5 083 €
Aktíva spolu
131k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
C· 60/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
pijeme.sk s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 297k 593k 899k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 473k € 53k € 5 083 € 131k € RUZ závierka
2023 548k € 37k € -6 017 € 125k € RUZ závierka
2022 665k € 51k € 4 485 € 100k € RUZ závierka
2021 817k € 45k € 4 012 € 113k € RUZ závierka
2020 707k € 6 709 € 3 974 € 105k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby473 tis. €548 tis. €665 tis. €817 tis. €707 tis. €420 tis. €
EBITDA53 tis. €37 tis. €51 tis. €45 tis. €7 tis. €6 tis. €
EBITDA marža11.2 %6.8 %7.7 %5.5 %0.9 %1.4 %
Čistý zisk5 tis. €-6 tis. €4 tis. €4 tis. €4 tis. €4 tis. €
Aktíva spolu131 tis. €125 tis. €100 tis. €113 tis. €105 tis. €70 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

I.
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. .Peter Mošat
Od 2023-01-08
IP
Konateľ
Ing. Peter Mošat
Od 2011-06-24
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Mošat
Od 2011-06-24
Do 2023-01-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ondrej Mészároš Konateľ 2011-06-24 2019-02-20
Ondrej Mészároš Konateľ 2011-06-24 2019-01-29
Ondrej Mészároš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-06-24 2019-02-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
pijeme.sk s. r. o.RPO
Sídlo
Sedmokrásková 4
Vznik
2011-06-24 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46246894RPO
DIČ
2023289257FS
IČ DPH
SK2023289257 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0602000000003932945155FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46246894/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46246894/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46246894",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.